Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A nők miért hazudják hogy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért hazudják hogy az igazi penisz jobb mint egy vibrátor?

Figyelt kérdés
A legkeményebb farok se veheti fel a versenyt a leggagyibb vibratorral. Se méretben se tudásban se teljesítményben se megbízhatóságban vagy rezgésben. Miért nem ismerik el a nők hogy a vibrator a legjobb dolog az ágyban a férfit meg csak azért tűrik meg hogy valahogy fenttartsák a kapcsolatot ...

2021. máj. 5. 15:05
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
66%
#12 érdekes, nekem még egyik csajomat se zavarta soha, ha beleélveztem 🤷‍♂️
2021. máj. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen válaszolok a kérdésre: a vibrátor nem tud kinyalni. És ez baj. Nagy baj 😂
2021. máj. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 A kérdező kommentje:
#22 ezt honnan tudod ?
2021. máj. 5. 18:00
 24/62 anonim ***** válasza:
94%

A körülötte lévő ember miatt jobb a rendes pénisz. Orgazmus szempontjából is, mert olyan jó vele a szex, hogy előjáték után pár perc alatt simán elmegyek, mert annyira kívánom. Persze elhiszem, hogy te még ilyet nem hoztál ki egy nőből se. Nyilván gyorsabban elmegyek ha csak a csiklómnak nyomok egy rezgő vibrátort, de önkielégítéssel nyilván mindenki gyorsabban elmegy. De akkor se ugyan az, egyáltalán nem olyan kielégítő. Mióta együtt vagyok a párommal, nem is használtam a vibrátorom.

És nem fekszem unottan ha elmegyek. Ha te ezt hozod ki a nőkből, azt sajnálom. Belőlem olyat hoz ki a párom, aminek sose ér a nyomába egy vibri.

Méretbe nem kell versenyezni, pont akkora neki, amekkora nekem kell. És a legjobb érzés amikor bennem megy el, érzem, hogy forró és lüktet. Konkrétan attól majdnem elmegyek, hogy ezt érzem. Milyen undorról beszélsz, orvos látott már? Tőled mondjuk lehet, hogy undorodnak, de vannak még épkézláb férfiak.

2021. máj. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
85%

"minden nő undorodik ha bele èlveznek"


aha... :D ha nár trollkodsz, akkor legyél már kicsit kreatívabb, mert ez így rohadt unalmas.


ha neadj isten komolyan gondolod, akkor meg sajnállak

2021. máj. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
32%
#22 létezik már nyaló vibrátor is 😇
2021. máj. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
96%
Ez micsoda nagy hülye kérdés 🙄🙄 egy élő hús vér ember miért más mint egy baba? 🙄 És az is egy nagy hülyeség hogy utalják a nők ha bele elveznenk. No létemre írom hogy én külön élvezem és imádom mikor ezt erezhetem is!!!
2021. máj. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
100%
26os, össze sem hasonlíthatóak a nyalást imitáló vibrátorok a rendes nyaláshoz. totál más érzet, egy meleg, nedves, váltogathatóan kemény/puha nyelvet nem nagyon lehet helyettesíteni :D
2021. máj. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
30%
Azt én nagyon jól tudom és egyébként imádok nyalni 😋
2021. máj. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
100%
egy vibrátor nem fog tudni kinyalni úgy mint a párom :D nekem is van de talan hasznaltam 2x ... valahoyg nem tudom élvezni azt a darab targyat
2021. máj. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!