Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A nők miért hazudják hogy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért hazudják hogy az igazi penisz jobb mint egy vibrátor?

Figyelt kérdés
A legkeményebb farok se veheti fel a versenyt a leggagyibb vibratorral. Se méretben se tudásban se teljesítményben se megbízhatóságban vagy rezgésben. Miért nem ismerik el a nők hogy a vibrator a legjobb dolog az ágyban a férfit meg csak azért tűrik meg hogy valahogy fenttartsák a kapcsolatot ...

2021. máj. 5. 15:05
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 A kérdező kommentje:
#40 bocs nem tudtam hogy a te farkad ezret rezeg percenként, beton kemény és azonnal orgazmust okoz...
2021. máj. 6. 16:55
 42/62 anonim ***** válasza:
100%

#41

Hát az enyém biztos nem, mert nő vagyok, így egyáltalán nincs. :D Nyilván vannak pocsék férfiak, de őket kerülni kell.

2021. máj. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha egy férfival szemben egy vibrátor kerül ki győztesen, az a férfi egyszerűen szar az ágyban. Én amúgy pusztán a vibrátortól még soha nem élveztem el, mindig rá kellett segíteni kézzel.
2021. máj. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy azért nem vallotta be senki, mert ez nem igaz, csak te vagy szar az ágyban, és egy vibri leköröz?

Lecsupaszítom kizárólag orgazmusra. Gyorsabb, de sokkal rövidebb és gyengébb orgazmust okoz a vibrátor. Ezért jó, mert gyors megoldás, de korán sem olyan intenzív, és kielégítő. Míg egy rendes orgazmus, egy hús vér férfival leírhatatlan, remeg az egész testem, és nem térek magamhoz. Persze ehhez jól kell csinálni, az régen gáz, ha egy vibrátor jobban teljesít. (24es voltam)

2021. máj. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert, ha érzelmek vannak benne és törődés, a szex sokkal jobb élmény, mint a maszturbálás. Ha tehetném én is inkább szexelnék a férfival, akiért oda vagyok, de mivel ő nem viszonozza az érzéseimet, így a vibrátoros maszti marad.

Az fix, hogy az ő pénisze nem tud 7 fokozaton remegni, de az is 100%, hogy az ölelése (amit megkapok) és a csókjai (amiket nem) sokkal kielégítőbbek lennének érzelmileg és testileg is. Gyorsabban medvesednék (van, hogy elég csak mellette lennem) és, ha lefeküdne velem, kb a mennyekben érezném magam a buta kis érzéseim miatt, akármilyen rosszul is csinálná.

2021. máj. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, hallottál arról, hogy érzelmek? Nekem is van egy vibrátorom, el is élvezek tőle. Mégis ha egy pasival csinálom sokkal nagyobb, és intenzívebb a orgazmusom. Azért, mert van érzelem. Lehet, hogy csak én vagyok így vele, de nincs akkora orgazmusom egy rezgő műbrokival, mint egy férfival és a péniszével. Pont azért, mert érzelmek vannak.
2021. máj. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincsenek érzelmek*
2021. máj. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 A kérdező kommentje:

#46 azért a wcben , részegen és hetente valtogato partnerek esetén milyen érzelmek vannak ?

Meg egy nyomi 14 centis puha pöccsel 10-15 év házasság után ?

2021. máj. 7. 18:42
 49/62 anonim ***** válasza:
95%

Ott is van vonzalom, ahol csak alkalomra jönnek össze, meg mégis egy adok-kapok viszony, nem olyan egyoldalú, önmagad által okozott, mint egy vibrátoros maszti. Te is látod a másik örömét, a kezednek pedig nem kell feltétlen görcsbe állnia, hogy eljuthass az orgazmushoz (igazából vibrinél se kell, de a legtöbben kézben fogják, azt hiszem🤷‍♀️)

A 10-15 év házasság a nyomi pasival is valószínűleg szerelemmel indult, ami aztán szeretetté vált. A 14 cm, bár nem hosszú, van, akinek elég, mert mint a pénisze sem egyformák, úgy a puncik amikbe bedugják őket, azok sem, se kívül, se belül, úgyhogy egy bizonyos intervallumon belül "minden zsák megtalálja a foltját", a 14 cm ebbe beleesik, full átlag méret. Egyébként, akit te puhapöcsnek tartasz, lehet jó az ágyban, ha objektíve nem is (bár szerintem ez egy szubjektív dolog is), a feleségének megfelelhet. Ha nem, akkor vagy félremegy, vagy maszturbál és fantáziál jobbról, esetleg kielégítetlennek vagy próbálják megoldani a problémáikat.

Egy jó szexhez nem feltétlen kell fülig szerelmesnek lenni, de a vibrátoros maszti csak a rossz szexnél jobb. 😪

2021. máj. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, nem mindenkinek megy részegen a wcben minden héten másik partnerrel szexelni. Ne általánosíts már.

Kimondom én is, mint jó néhányan előttem. Egy pénisz JOBB, sokkal JOBB, mint egy vibrátor. (Legalábbis nekem) Nem is tudom, hogy tudott kipattanni ilyen a fejedből.

2021. máj. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!