Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mitől alakul ki egy ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől alakul ki egy ilyen fajta fétis/vonzalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én is a BDSM kedvelők körébe tartozok. Magam sem értem miért. Imádom, ha folytogatnak, ha elfenekelnek, lefognak, megkötöznek stb...

Ez mitől alakulhat ki egy embernél? Vot, hogy ismerkedtem férfival de nem éreztem azt, hogy tudna rajtam úgy dominálni ahogyan én azt szeretném, ezért a szexualitást előrébb vettem, és nem volt több randi. Csak olyan férfit tudnék elképzelni páromként aki tud dominálni felettem, és keményen meg tud ba*zni. Alapvetően nem kedvelem, ha valamit túl korán kezdeményez a partner egy kapcsolatban, mégis most ismerkedek valakivel aki első találkozás alkalmával elfenekelt, lefogott, folytogatott csók közben stb.de több nem történt, mégis emiatt jobban vonzódok hozzá és ezért tudnám elképzelni vele a kapcsolatot.

De mostanában sokat gondolkozok azon, hogy végülis abszurd az, hogy élvezem ahogy "bántanak". Én ezt a dolgot nem bántalmazásként élem meg, sőt ilyenkor érzem azt, hogy a partner kedvel és kíván. Szükségem van ezekre a dolgokra és a durvaságra. Nyílván ezek a dolgok csak szexuálisak, ha csak úgy valaki felpofozna akkor visszaütnék, de szex közben felizgat. Ez mennyire normális? Ma már eléggé elterjedt fétis, de megis gondolkozok azon, hogy vajon szükséges-e miatta pszichológushoz menni? Semennyire nem tudok irányítani szex közben, nem is szeretnék irányítani, úgy érzem magamat jól ha teljesen le vagyok dominálva, viszont az élet többi területén nem vagyok ilyen, csak szexuálisan.



2021. szept. 25. 22:24
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
33%
8-as azért írtam, mert hasonló dolgok miatt küldtek egy barátnőmet oda, nem a hasamra ütöttem.
2021. szept. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Engem is oda küldtek, nagyon rosszul éreztem már magamat, de nekem más szexuális dolgok és traumák miatt volt ez. Nagyon hosszú folyamat volt, mire helyrejöttem, de sikerült.
2021. szept. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom, nekem ha ilyenek lennének, én biztosan elmennék pszichológushoz, hátha segítene valamit.
2021. szept. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
71%
11. Én baromarcú (a privát üzenetedből idézve) annyit tudok, a kérdező a kialakulás okáról kérdezett, ez pedig pszichológusra tartozik. A pszichiáter tüneteket kezel gyógyszeresen, és ehhez az okot egyáltalán nem vizsgálja, sem nem kezeli, csak a tünetet.
2021. szept. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 harebell ***** válasza:
89%
Ezen minden dom és sub elgondolkodik egy ponton, hogy vajon miért alakult így a szexuális ízlése, de az az igazság, hogy a szakirodalom se tud rá pontos választ adni. Részben alkati dolog, azaz "gyárilag" ilyen az ember, részben a körülmények is hozzátesznek (itt nem feltétlenül traumára kell gondolni). Pszichológusra csak akkor van szükség, ha úgy érzed, nem tudod egészségesen megélni a dolgot. Amúgy beszélgess sokat a partnere(i) ddel, vagy másokkal bdsm körökből, az is segít megérteni, feldolgozni.
2021. szept. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
81%
14-es te kezdtél el sértegetni, és azt írtad, hogy az értelmi szintem miatt nem írod meg, hogy milyen pszichológushoz kellene mennem. =) Szóval ha már lehülyézel valakit, ne csodálkozz, ha visszaszólnak. Rendben, köszönöm a választ. Akkor őt nem tudom, hogy miért küldték oda, de ez van.
2021. szept. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha rászox, hogy pontos j -vel írod a "folytogat" szót, sok gépelést megspórolsz.
2021. szept. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
70%
15. Azért ez nagy hazugság, hogy nincs rá pontos válasz. A bdsm vágyak nagyon is levezethetők. csak szembenézni az okokkal, meg az embernek önmagával, az nem könnyű mindig. A kiszolgáltatottságnak, másokon uralkodni akarásnak (szexuális értelemben is) nagyon is megvan az oka. Gyárilag ilyen nincs.
2021. szept. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
15-ös köszönöm szépen a hasznos választ!😊
2021. szept. 25. 23:25
 20/30 A kérdező kommentje:
18-as ezek a vágyak szerinted, hogyan lennének levezethetők?
2021. szept. 25. 23:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!