Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mikor és hogyan találkoztatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor és hogyan találkoztatok a BDSM el? Milyen élmény volt? Kipróbáltatok valamit belőle vagy csak ki szeretnétek? Mi vonz belőle és mi nem?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok!
2022. jún. 12. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
A fizikai alázás vonzana egy mezítlábas nőtől kipróbálva. Volt 1-2 film évtizedekkel ezelőtt, ott láttam pár dolgot, azóta vonz a téma. (F40)
2022. jún. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15%
Te fiú vagy lány vagy?
2022. jún. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sub vagyok ,a megalázás izgat
2022. jún. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Még gyerekkorban. Ha nen vittünk tesicuccot, elégtelen órai munka+igazolatlan óra, vagy tanítás után irány a szertárba. Ott kaptunk pálcával, fakanállal. Elviselhetőbb volt, mint az otthoni egész estés lelki fröccs.


Hetedikesként tűnt fel, hogy verés közben áll a cerka, meg tetszett hogy egy gyönyörű nő foglalkozik velem, sehogy máshogy, órán csak dirigál. Többször direkt nem vittem holmit, hogy kapjak. Gondolkodás nélkül a pálcát választottam az ellenőrző helyett. Minden alkalommal emelkedett az adag meg az ütések ereje.


Sok év, jobb de inkább rosszabb fizetős dominák után találkoztam megint a Tanárnővel, mondtam hogy nem hoztam felszerelést. Szerencsére egyből kapcsolt, kísérhettem a lakására. Rövid beszélgetés után vetkőzhettem le és hasalhattam az ágyára, fakanállal kegyetlenül elvert de élveztem. Azóta is visszajárok hozzá, bővült az eszköztár, sokkal több minden belefér (pl. gyöngykavicson, kőzúzalékon térdeplés), de már nem vagyok a tanítványa. 42F

2022. jún. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!