Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha elmesélném a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmesélném a legjobb barátomnak, hogy egy délután és este alatt minimum 16 alkalommal juttattam a csúcsra a barátnőmet, akkor hazugnak gondolna?

Figyelt kérdés
Arra gyanakszom, hogy igen, ezért inkább nem mesélem el neki.
2010. szept. 29. 00:11
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
A megjátszásról az a véleményem, hogy orgazmust talán el lehet játszani egyszer, de nem sorozatosan, és nem úgy, ahogy én láttam. Amúgy mielőtt bárki azt hinné, hogy azt állítom, hogy mindet aktus közben élte át, akkor tisztázzuk le, hogy ezt nem írtam egy szóval sem.
2010. szept. 29. 00:41
 12/15 anonim ***** válasza:
miért kell elmondani?
2010. szept. 29. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Igen ezt nem értem én sem.Miért akarod neki elmondani, ez olyan dicsekvés féleség na meg ez a kettőtök dolga a barátnőddel.Ez majdnem olyan mintha kibeszélnéd a barátnődet a barátodnak.Ha nem hazugnak fog tartnai akkor valszeg beképzeltnek,de ha igaz barát vagy épp az h. nem igazán érdekli akkor elhiszi.
2010. szept. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 orsybaba88 ***** válasza:
én csaj vagyok, és elhiszem, h van ilyen. nekem kb 7-8 volt a max egy éjszaka alatt, de az is bőven elég...:):D
2010. szept. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Már akkor a barátom volt ez a fiú, amikor a szóban forgó lány még meg sem született. Igen, lehet, hogy dicsekvés lenne, ha elmondanám neki. Nem tudom, hogy mi másért mondanám el neki. :) Mivel mindent meg tudunk beszélni, nem jönne zavarba egy ilyen téma hallatán sem. Nekem lenne kellemetlen ha hazugsággal vagy túlzással vádolna. A barátnőm lenne az egyetlen, aki tisztázni tudna egy ilyen esetben. Őt meg mégse kérhetem meg erre, az még kellemetlenebb lenne :)


Átgondoltam, már biztos, hogy nem mondom el neki. Elég volt itt név nélkül dicsekedni egyet. :) Köszi a válaszokat, sok jó szexet Mindenkinek!

2010. szept. 29. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!