Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Akinek hosszú ideig nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek hosszú ideig nincs barátnője,előbb utóbb a rosszlányokon találja magát?

Figyelt kérdés
Igyekszem minden hónapban félretenni egy keveset,hogy ha már nem bírom tovább legyen miből prostihoz menni.31/F

2023. jan. 12. 23:54
A kérdező szavazást indított:
Az a férfi aki nem él szexuális életet,előbb utóbb prostihoz fog menni
Ki lehet bírni szex nélkül nem kell prostihoz menni
Meg kell próbálni barátnőt szerezni és ha nem megy csak akkor jöjjön a képbe a prosti
52 szavazat
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Én ma már nézelődtem a rosszlányokon és a happy massage honlapját is nézegettem.Mennyi szép erotikus masszázs lány van.
2023. jan. 12. 23:56
 2/19 anonim válasza:
73%
Szomorú dolog hogy mennyi nő mellett megyünk el nap mint nap és mégis a rosszlányokra kell menni,hogy az ember szexelhessen.
2023. jan. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%

Be is szarnék, ha férfi létemre ott találnám magam a rosszlanyokon. Bár a jelen munkámnál talán jobb lenne.

Komolyra fordítva: Ha nem az a férfi vagy, akiért versengenek a nők, hanem az, akire egy az élettel kötött kompromisszumként tekintenek, akkor jobb, ha nincs barátnőd. Arra én is jó lennék pár csajnak, hogy felélje az anyagi és érzelmi erőforrásaimat, de erre már nem vagyok vevő. Egyéjszakások jobbak lennének, de azokra meg a lányok nem vevők. Nincs meg a jó spontán dumám és nem találom el a nyomulásnak azt a mértékét, ami kell. Próbálok fejlődni, de elég kegyetlenek a lányok azzal, aki hibázik. Az elutasítás nem elég megalázó, muszáj fokozni, amennyire lehet. Szóval inkább rosszlányok.

2023. jan. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
20%

Én elmennék barátnő mellett is (nem ígértünk örök hűséget), de valami elképesztő ronda mind. (Ha esetleg van egy valahogy kinéző, az meg 600 km-re van.)

Azoknál még a megszokott is jobb.

2023. jan. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
37%
4es mekkora nyomorult vagy, remélem nincs barátnőd...
2023. jan. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%
Simán ki lehet bírni szex nélkül.
2023. jan. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
24%
Sosem értettem ezt, mi az, hogy egy pasi nem tud becsajozni, legalább egy egyéjszakást összehozni. Nagyon bénának kell lenni ehhez, vagy túl magas az a bizonyos mérce. Próbálkozz a te súlycsoportodban, s lesz sikerélmény is.
2023. jan. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindig introvertált voltam, sosem találtam a helyem társaságban. A kevés tapasztalatomat internetes ismerkedésből hoztam össze. Lenézhetsz, ha ettől boldog vagy.
2023. jan. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

#7 Inkább örüljél hogy nem kell megtudnod milyen az amikor úgy néznek rád a nők egységesen (nem, nem csak néhány, az összes!) mint egy rakás kutyagumira. Ja, és ez akkor van mikor még meg se szólaltál.

És hidd el, nem kell ehhez magas mérce. Én személy szerint sosem próbálkoztam topmodelleknél meg milliárdosok lányainál. De az átlag csajok sem voltak soha még csak szóba állni se hajlandóak velem, barátként se, nem hogy lefeküdni vagy járni velem. Szomorú de ez van.

A kérdezőnek válaszolva, én sose keresgéltem még ilyen oldalakon, de lassan 27 évesen mondjuk lehet ideje lenne, ha nem akarok ilyen élmények nélkül meghalni...

2023. jan. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%
Én ott találtam magam. De senkinek sem ajánlom. Nem olyan jó élmény, mint gondolnád, még azoknál a lányoknál sem, akikről pozitív beszámolók vannak. Ráadásul rengeteg a kamu képes is.
2023. jan. 13. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!