Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit változtattál meg, hosszú...

Mit változtattál meg, hosszú magány után, hogy mégis lett párod?

Figyelt kérdés
Tényleg érdekel, mert manapság hangsúlyos mindenben a saját felelősség, a felelősségvállalás témája. Én is szeretnék ezzel élni. Túl vagyok már majd 9 év alatt a rágörcsöléstől a totál "szarokbele" hozzáállásig az összes verzión, többszörösen. De tényleg módszertanilag, azaz nem rébuszokban, érdekel, hogy milyen változtatások hatékonyak? Az őszinteséggel, az önmagamat adással nincs gondom, ez működik.
2022. máj. 12. 12:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%

Elegem lett a magányból, siránkozásból, tettem ellene.

Legtöbb esetben az embere önmaga gátolja meg azt, hogy elérje amit akar, fél az ismeretlentől, kényelmesebb semmit tenni és ráfogni a sikertelenséget arra, hogy úgy sem jöhet össze.


Több kapcsolat után most is egyedül vagyok, de nem magányos. Élvezem a szingli létet, több csaj van aki szexelne, vagy többet is eltudna velem képzelni. Még ha nem is komolyat, de tartós összejárást szeretek inkább kihozni.


Komolyra nagyon passzolnia kell mindennek és nem csak a másikban és közöttünk, hanem bennem is!

2022. máj. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Erőt vettem magamon és félretettem a sok rossz tapasztalatot. Próbáltam tiszta lappal állni mindenkihez. És próbáltam másféle, más típusú emberekkel ismerkedni, mint korábban.
2022. máj. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
49%
Mit értesz rébuszok alatt?
2022. máj. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%
Megnéztem az "Igenember" című filmet, és megfogadtam a mondanivalóit! (nem vicc).
2022. máj. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
2022. máj. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

#4:

Akkor minden vagyonodat átíratod a nevemre? :D

Remélem a mamás dolgokra nem mondtál igent :D

2022. máj. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Semmit nem változtattam. Azért voltam egyedül, mert nem láttam értelmét ideig-óráig tartó “kapcsolatoknak”, fiatalon szerettem volna családot. Amikor a férjemmel kezdtünk ismerkedni, éreztem, hogy mellette szeretnék megöregedni, semmi elutasítást nem is mutattam.
2022. máj. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként a "felelősségvállalás" elég relatív, és leginkább azok hangoztatják akik azt képzelik, hogy saját maguk irányítják az életüket.


Én elhiszem, hogy ez ad egyfajta magabiztosságot, meg biztonságérzetet, de sajnos nem valódi a dolog.


Aki ezzel tisztában van annak ajándék minden nap, és tudja értékelni a helyzetét amiben van.

2022. máj. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#6 Igen, miután megterheltem hitelekkel természetesen :)


Mamás dolgok alatt mire gondolsz?

2022. máj. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Komolyra nagyon passzolnia kell mindennek és nem csak a másikban és közöttünk, hanem bennem is!"

Minden változik és alakul, ezek amiket írsz elvárások az ismeretlennel szemben (ennek mi értelme?)

2022. máj. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!