Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Az Lmbtq társasághoz tartozom, pánszexuális vagyok, ami azt jelenti nemtől, külsőségektől és egyéb mástól függetlenül képes vagyok valaki iránt romantikus érzéseket táplálni. Már lassan 9 éve ismerek egy nőt, akivel eleinte legjobb barátok voltunk, viszont már lassan egy éve párt alkotunk. A kapcsolatunkról csak a barátaink és az ő szülei tudnak, akik elfogadnak minket és támogatnak. A saját szüleimnek is elszeretném mondani, hogy egy velem azonos nemű emberrel akarom az életemet leélni, viszont eléggé toxikus, heves és még sorolhatnám milyen emberek a szüleim, így eléggé tartok a reakciójuktól. Valószínűleg hatalmas balhét csapnának, vagy esetleg ki is tagadnának, amit nem szeretnék, mert a 2 éves öcsém sokat jelent számomra és a családom is, mégha rettentően sokat bántottak lelkileg. Ti az én helyemben mit tennétek? Hogyan beszélnétek meg ezt a szüleitekkel? Vagy egyáltalán megbeszélnétek velük? Vagy hogyan cselekednétek?

Ui: a homofób embereket kérem, hogy ne pazarolják arra az energiájukat, hogy ostoba ember módjára negatív, gyűlölködő választ adnak:)

Az értelmes válaszokért hálás lennék! Előre is köszönöm szépen!



2023. jan. 28. 23:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
Kérdezd az univerzumot.
2023. jan. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez miért ezotéria? Azt se írtad, hány éves vagy, meg hogy mennyire függsz szüleidtől, otthon laksz-e még pl. Én egyelőre ilyen körülmények között, tehát, hogy nem elfogadóak, és mégis nagyon fontosak neked, nem mondanám el nekik, csak egy legjobb barátnőként mutatnám be. És utána is, ha mindenáron erőltetni akarod szüleiddel a jó kapcsolatot, később is mondhatod, hogy csak lakótársak vagytok. Hogy karma szempontjából milyen hazugságban élni? :D Hát nem tudom. Én nem vagyok egy igaz ember, én simán lehazudnám. Végülis magadnak nem hazudsz, és az a lényeg.
2023. jan. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1. Jaja, te meg menj és csinálj valami hasznosat, míg én az univerzumot kérdezgetem a javaslatodra. Kész intelligencia dús javaslataid vannak, Orbán Vitya 2.0.
2023. jan. 28. 23:42
 4/14 A kérdező kommentje:

2.19 éves vagyok, évek óta külön élek, a saját pénzemből élek, nem függők tőlük anyagilag.

Egyébként igazad van, én is gondoltam erre, de nincs energiám ebbe a hazugságba belemenni és elkezdeni, mivel nagy valószínűséggel kérdezgetnék "na mizu a fiúkkal? hogy-hogy 19 évesen sincs párod még?". Nincs bajom ezzel, nem tartanám gáznak, hogy azt feltételezik rólam 19 évesen nincs párom, viszont nincs kedvem az idióta kérdéseikhez, tehát mellőzni szeretném a hazugságokat, viszont nagy a valószínűsége ez lesz a vége, mert a szüleim nehéz esetek.

2023. jan. 28. 23:46
 5/14 anonim válasza:
84%

Ennek a kérdésnek mi köze az ezotériához mégis? Csapjam elő az üveggömbömet és jósoljam meg mi fog történni vagy mégis mit vártá?


Tisztelettel: Ábrahám mágus sárkányfőpap

2023. jan. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

4

Igen, csak az univerzum alapvető igazsága, hogy mindent egyszerre nem lehet.

2023. jan. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

3. jajj már, nem vagy képes esetleg ezt nem figyelembe venni? Kérdeztem valamit, választ szeretnék rá kapni olyan embertől, aki képes rá ÉRTELMES választ adni, viszont aki csak "okoskodni" és viccelődni szeretne, akkor ne pazarolja már az energiáját, takarékoskodjatok az energiátokkal:)

Egyébként jót szórakozok rajtatok, de eléggé kellemetlen és gáz emberek vagytok, de hát nem hibáztatlak titeket.

2023. jan. 28. 23:56
 8/14 anonim válasza:
66%

kedves kérdező


én azt tapasztaltam az aurámban hogy a rezgéseid amplitúdója meghaladja a bika aszcendensben található pöröly hullámhosszát ezért azt javaslom hogy tisztíttasd meg a csakrádat hogy tiszta lélekkel fogadd be a választ eme nemes rejtelmekre mit a kérdésed takar

2023. jan. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
4. kedves válaszoló, nagyra értékelem, hogy megerőltette kegyed a szókincsét és gyönyörű tanáccsal látta el személyemet , viszont nem értem mire fel ez a bohóckodás. Egy dolgot kérdeztem, mit tennétek az én helyemben? Egyetlen egy érzelmes választ kaptam a második válaszolótól, amiért hálás vagyok. Na de, ugyebár azt kérdeztem ti mit tennétek a helyemben. Szóval kegyed megtisztíttatná a csakráit? Milyen jó tudni. Remélem szép álmai lesznek ma, valami szép habos-babos mézes-mázas véres álom, hű de jót tenne kegyednek egy ilyen álom a mai napra, elvégre annyira kifáradhatott ma a szókincse megerőltetésében☺️
2023. jan. 29. 00:20
 10/14 anonim ***** válasza:
47%

"Mit tennétek a helyemben?"


Imádkoznék Istenhez...

2023. jan. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!