Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Az Lmbtq társasághoz tartozom, pánszexuális vagyok, ami azt jelenti nemtől, külsőségektől és egyéb mástól függetlenül képes vagyok valaki iránt romantikus érzéseket táplálni. Már lassan 9 éve ismerek egy nőt, akivel eleinte legjobb barátok voltunk, viszont már lassan egy éve párt alkotunk. A kapcsolatunkról csak a barátaink és az ő szülei tudnak, akik elfogadnak minket és támogatnak. A saját szüleimnek is elszeretném mondani, hogy egy velem azonos nemű emberrel akarom az életemet leélni, viszont eléggé toxikus, heves és még sorolhatnám milyen emberek a szüleim, így eléggé tartok a reakciójuktól. Valószínűleg hatalmas balhét csapnának, vagy esetleg ki is tagadnának, amit nem szeretnék, mert a 2 éves öcsém sokat jelent számomra és a családom is, mégha rettentően sokat bántottak lelkileg. Ti az én helyemben mit tennétek? Hogyan beszélnétek meg ezt a szüleitekkel? Vagy egyáltalán megbeszélnétek velük? Vagy hogyan cselekednétek?

Ui: a homofób embereket kérem, hogy ne pazarolják arra az energiájukat, hogy ostoba ember módjára negatív, gyűlölködő választ adnak:)

Az értelmes válaszokért hálás lennék! Előre is köszönöm szépen!



2023. jan. 28. 23:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Hehehe, drága LMBT sorstársam. Bocs, nekem most nem volt kedvem a litániádat elolvasni így késő éjjel és arra válaszolni, mivelhogy az EZÓ rovatba jöttem fel olvasgatni és szórakozni, nem a szexualitás vagy az emberek, kapcsolatok témakörbe...


Csak annyit látok, h rohadtul nincs önkritikád neked se és egyből másokat cseszegetsz, hogy miért kapsz olyan válaszokat, amilyeneket.


EZO rovat, ember... EZO. Na töröltesd a kérdést és írd a normál kategóriába, vagy tetesd át.

2023. jan. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
Akkor íme egy kijózanítóan realista válasz egy skorpiótól.(így az ezoban is elmegy) Kortól, nemtől és családi kapcsolatoktól függetlenül szakíts a megfelelési kényszereddel, határolódj el a társadalmi elvárásoktól, és érzésből döntsd el, hogy melyik opció szolgálja a javadat. A ki-mit szól hozzá lehetőségeket hagyd ki a képletből. Ha a szüleid nem tudják feldolgozni azt aki vagy, és Neked kellemetlenséget okozna ha Tőled tudnák meg, ne beszélj róla. Még így sem kell hazudnod, csak zárd rövidre, térítsd el az erre irányuló kérdéseket. -egy hetero férfi.
2023. jan. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
81%

Úgy bírom, amikor egy LGBTQ+ "elfogadás/love is love" állampolgár idejön gyűlölködni és gúnyolódni. Annyira abszurd és képmutató...


Értem én, hogy szeretnél különleges lenni, tartozni valahova, szeretnél egy ideológiai rendszer katonája lenni és jó érzés ide jönni demonstrálni, hogy mi vagy, mit jelent a "különlegességed", de ez mitől ezoterikus kérdés? Vagy saját magad is ezoterikusan éled meg az érzéseidet és nem is tudod valójában, hogy ki és mi vagy, hogy honnan jöttél és hová tartasz? De akkor ez már filozófiai, pszichológiai kérdés és nem is szexuális...


Üdvözlettel,

Egy NEM Fideszes (nyugodjál meg, ne reszkess), nyugat-európai állampolgár

2023. jan. 29. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne mond el nekik. Ugyan "sima" heteró vagyok, de én sem avattam és avatom be a szüleimet szinte semmibe, mert tanulatlan, bunkók.
2023. jan. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!