Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Aki nem demiszexuális annál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem demiszexuális annál mégis hogy működik?

Figyelt kérdés
Csak leültök egy akár vadidegen mellé, és ha bejön a külseje, és egy-két percen belül elborul az agyatok és rámásznátok?
2023. márc. 23. 01:04
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

17

"Lehet, hogy te ezt az első lépést kihagyod, mintha immunis lennél erre a hormonviharra. Te egyből ott "kezdesz", vagy hogy mondjam, hogy megismerted, összecsiszolódtok, és már sokkal mélyebbek az érzelmek, miközben a heves szexuális vágy már csillapodott. Amire én azt írtam fent, hogy az A Szerelem."


Tudom mi a szerelem, és nem nyugdíjastársat keresek én se. De a hozzászólásod alapján nekem úgy tűnik, mintha nálad ez pont fordítva lenne. Nekem már mély érzéseimnek kell lenniük az illető felé ahhoz, hogy "hormonviharom" legyen mellette, valahogy úgy tudnám leírni, hogy ha nem érint meg az illető lénye és az élete, nem érzek egyfajta meghatódást az irányába, akkor nem kell.

2023. márc. 23. 20:28
 22/23 anonim ***** válasza:

#21

Értem.

Érdekes látni, hogy mások hogy gondolkodnak, hogy alakulnak ki az érzéseik. Mennyire különbözőek vagyunk.

Biztos nem lehet így (sem) egyszerű tartós kapcsolatot kialakítani. Ma mindenki rohan, és nem biztos, hogy minden esetben van tütelme a másiknak kivárni ezt a lassú kivirágzást. Nálad akkor leginkább barátságból lesz szerelem? Bocs, nem akarok indiszkrét lenni, csak érdekel.

2023. márc. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

22

Nem gond, szívesen válaszolok. Nem, egyáltalán nem barátságból lesz a szerelem, legalábbis konkrétan nálam nem. Én is friendzone-olok akárkit, aki barátként közeledik. Inkább egy nem túl szoros ismeretségből, mondjuk munkahelyen, vagy valami hobbis körben.

2023. márc. 23. 21:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!