Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg nekem nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg nekem nem megy?

Figyelt kérdés

Nekem a párom az első férfi az életemben, sokáig csak barátok voltunk ebből lett több viszont szexuális téren nem igazán egyezünk.

Erőlteti, hogy orális szexnél lenyeljem de nem bírom próbáltam, szépen fogalmazva vissza felé jön az pedig ha engedem a számba neki kevés.

Viszont szerinte ez kötelező számomra mert fordított esetben nyel le ő is dolgokat...

Aminél betelt a pohár nálam, hogy agresszív volt az utolsó együttlétnél nagyon agresszív. Lefogott, szó szerint lenyelette velem és adott egy pofont.

Bántalmazó családtól menekültem el és ha most megtette máskor is megteheti, ezt pedig nem tűröm.

Nagyjából mindent borítok azzal, hogy szakítok de nagy valószínűséggel megteszem.

Jelenleg nincs hová mennem így még együtt élünk, nem fog változni már úgy érzem azt pedig, hogy verekedik én nem tűröm el.

Megbánta azóta de én nagyon haragszom, próbál kiengesztelni de ez így nem működhet tovább.

Miért nem érti meg, hogy nekem nem megy nem tudom lenyelni? És csak ez miatt miért lett ilyen agresszív ha eddig soha nem volt az?



2023. ápr. 21. 09:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%

"Viszont szerinte ez kötelező számomra"

Szerintem jobb szakítani, mivel ilyen mentalitással elég idiótának tűnik...


"Aminél betelt a pohár nálam, hogy agresszív volt az utolsó együttlétnél nagyon agresszív. Lefogott, szó szerint lenyelette velem és adott egy pofont."

Ezzel csak ráerősítettél és ez még erőszaknak is minősül! Az oké, ha te kérsz ilyet, akár csak pofozás szintjén, de ha ő kényszerít és ilyet tesz, ez már erőszak!


Látom te is beláttad ezt.

Mennyi idősek vagytok?

2023. ápr. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Mert egy faparaszt, akinek az érzelmi intelligenciája ( is) nulla.
2023. ápr. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Én 28 ő 32.

Soha nem történt még ilyen, fogalmam sincs mi változott benne de nem szeretnék mégegyszer ilyen környezetben élni.

2023. ápr. 21. 09:52
 4/22 anonim ***** válasza:
86%
Szakíts. Ennél már csak még rosszabb lehet.
2023. ápr. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%
Ha egyszer megtette meg teszi máskor is. Szerintem ahogy tudsz menekülj mert legközelebb másért kapsz pofont.
2023. ápr. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ha egyszer megütött akkor máskor is meg fog.
2023. ápr. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Nem fogja megtenni mert ahogy tudok eljövök tőle.

A pofonnál úgy megdöbbentem, hogy nem tudtam mit tegyek de nem hagyom neki mégegyszer magam az is biztos.

2023. ápr. 21. 10:09
 8/22 anonim válasza:
92%
De mikor mesz el tole?? Azonnal lepj le
2023. ápr. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%
De gondolom, ha visszahánytad volna az arcába az egészet, akkor megint csak ő lett volna megsértődve. Én a helyedben valószínűleg ráokádtam volna, és csajosan közöltem volna, hogy egy férfinek kötelező a hányásomat lenyalni magáról.
2023. ápr. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
65%

Arról nem is beszélve, hogy amennyi puncilevet mi férfiak lenyelünk, annyi előváladékot a nők is kb.

9-es voltam

2023. ápr. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!