Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg nekem nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg nekem nem megy?

Figyelt kérdés

Nekem a párom az első férfi az életemben, sokáig csak barátok voltunk ebből lett több viszont szexuális téren nem igazán egyezünk.

Erőlteti, hogy orális szexnél lenyeljem de nem bírom próbáltam, szépen fogalmazva vissza felé jön az pedig ha engedem a számba neki kevés.

Viszont szerinte ez kötelező számomra mert fordított esetben nyel le ő is dolgokat...

Aminél betelt a pohár nálam, hogy agresszív volt az utolsó együttlétnél nagyon agresszív. Lefogott, szó szerint lenyelette velem és adott egy pofont.

Bántalmazó családtól menekültem el és ha most megtette máskor is megteheti, ezt pedig nem tűröm.

Nagyjából mindent borítok azzal, hogy szakítok de nagy valószínűséggel megteszem.

Jelenleg nincs hová mennem így még együtt élünk, nem fog változni már úgy érzem azt pedig, hogy verekedik én nem tűröm el.

Megbánta azóta de én nagyon haragszom, próbál kiengesztelni de ez így nem működhet tovább.

Miért nem érti meg, hogy nekem nem megy nem tudom lenyelni? És csak ez miatt miért lett ilyen agresszív ha eddig soha nem volt az?



2023. ápr. 21. 09:43
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Egy vállalkozásban dolgozunk én pedig nemsokára másik munka helyen kezdek, nincs sok megtakarításom családtagom nincs akihez mehetnék, ahogy találok egy albérletet el is megyek. Úgy néz ki ez napok kérdése már.
2023. ápr. 21. 10:29
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom ez volt a legjobb az összes közül igazi jóbarát blablabla.... 😑 Gondolom kevesebb időbe telt volna kidobni és letiltani mindenhol mint kiírni ezt a kérdést ide és vergődni rajta.
2023. ápr. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

12

Senki sem vergődik, vagyis egy valaki látom mégis...

Sajnos nem tudom fogni magam és eljönni, ha eljövök is ott lesz egy közös vállalkozás amiből nekem ki kell lépnem sajnos, bárcsak megtehetném, hogy eljövök vagy lenne hová de pár napig még biztos nem tudok elmenni egyébként nem kértem old meg a helyzetem és azt sem, hogy ide kommentelj.

Minden jót azért neked én itt nem fogok vitatkozni még véletlenül sem.

2023. ápr. 21. 10:41
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
#13 kérdező azt írtad hogy bántalmazó családból jöttél, erre érdekes módon egy bántalmazó kapcsolatban vagy. Ezen még nem gondolkodtál? Te is tudod, hogy nem fogsz elmenni onnan, sem a vállalkozásból sem a párkapcsolatból nem fogsz kilépni. Jöttél, kicsit elsírtad a bánatod, kapsz pár együttérző kommentet aztán minden marad a régiben...
2023. ápr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

14

Nem bántott még soha ezidáig és pont azért nem fogom tűrni mert a családom bántalmazását sem tűrtem el, ahogy onnan úgy innen is elmegyek.

Nem sírtam el a bánatom és természetesen sajnálni sem kell, félre ismertem az évek alatt valakit és számomra egyszerűen érthetetlen miért változott meg ennyire hirtelen.

2023. ápr. 21. 10:59
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

Én elgondolkodnék miért vagyok bántalmazó kapcsolatban miért ezt választom ki az összes közül.

De tudod mit? Igazad van. Sok sikert.

2023. ápr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
92%

Ha igazi is a kérdés, itt nincs kérdés...

Csak jelzem, hogy nemi erőszak áldozata lettél, engesztelgethet, de a tényen nem változtat.

Sok sikert a tovabblépéshez!

2023. ápr. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Oldfire ***** válasza:
Minnél előbb szakíts vele.
2023. ápr. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
77%
Tudja, hogy nincs hova menjél ezért csinálta ezt férfiként irom nem érti meg ami nem szeretsz azt nem teszed meg
2023. ápr. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Holnap költözöm megoldódott a lakhatásom, köszönöm a normális válaszaitokat.
2023. ápr. 22. 17:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!