Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tényleg van olyan hogy prostis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van olyan hogy prostis alkat/ személyiség ?

Figyelt kérdés

Köztudott rólam az ismerôseim körében is , hogy néha szeretem falni az életet és ezáltal a pasikat is .

Továbbá szeretek szexin is kinézni , mármint szerintem az vagyok de persze kinek mi.

Hogy megkönnyítsem a dolgot , ez szokott rajtam lenni ha hétvégén például bulizni megyek.

[link]

A cafka meg a szajha beszólásokat sokszor megkaptam , de legutoljára azt mondta az egyik pasi akivel beszélgettem hogy : neked a tested és a személyiséged is arra van hogy prosti legyél.

És ezen már kiakadtam. Az egy dolog hogy leribiznek , de szerintem ezt nem érdemlem , illetve tényleg van ilyen standard hogy milyen egy prosti alkat ?

( Nem reklàm , a dugnálak kommenteket hagyjuk köszi puszi )



dec. 6. 10:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Így elég fullos
dec. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
15%
Ha a kispéniszűeket is szereted falni, én itt vagyok! ☝️
dec. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A kinézet, megjelenés nem ugyanaz, mint amilyen valójában vagy. Jó alakod van, büszke lehetsz rá, és meg is mutatod magad, a férfiak nagy örömére. Prosti az, aki pénzért árulja a testét. Ezt egy szóval sem írtad, te szereted a szexet és kívánod a jó pasikat. Ez mindenkinek jó, nincs vele semmi gond. Akik lekurváznak, irigyek rád, hogy jó tested van és több farok jut neked.
dec. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Jó alakod van ez tény. A "k.rvás" jelző arra vonatkozik, hogy kb. mindent is megmutatsz belőle. Mindazonáltal tudod kik mondják rád ezt? Egyrészt az irigy nők (akinek nincs ilyen alakja), másrészt a frusztrált kis pötsök akik tudják, hogy esélyük sem lenne hasonló kaliberű nőnél.
dec. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
#4 Ez így van, egyúttal jó lenne, ha a "k.rvás" jelző végre arra szorítkozna, amit a "k.rva" jelent: hogy pénzért csinálja.
dec. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez ilyen. Ha bármiben is jobb vagy, mint az átlag, akkor lesz egy csomó rosszindulatú irigyed, főleg ilyen kicsinyes félbalkáni országban, mint a mienk.
dec. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván szexi meg jó alakod van, de mem ettől lesz valaki kurvás. Kritikát meg beszolást pedig mindig fogsz kapni... engedd el.


Az a lényeg, hogy te jól érezd magad a bőrödben, nem?

dec. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Tény hogy nagyon látványos vagy, de ez nem ok arra hogy valakinek azt mondják hogy kurvás alkat. Viszont miért mondta a személyiségedre? Mire célzott azzal? Milyen a személyiséged?
dec. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 StevenUp ***** válasza:
100%

Azért, és kihangsúlyoznám, hogy csak azért, mondom hogy átlag feletti a képen látható női alak, mert láthatóan nincs tepsisegg mögötted, ami mostanában divat lett. Az öltözködés is átlag feletti mert rengeteg lány nincs tisztában a korlátaival. De hogy ez jó e, vagy nem... ha ismerős lenne a fenti lány persze megszólítanám a buliban, de idegenként biztosan nem, mert a kisugárzásán látszik, hogy nem sok közös témánk lenne. Ez nem feltétlen a lány hibája. De az összkép nekem azt sugallja hogy nem feltétlen éri meg időt pazarolni rá.

De az hogy "k*vás"... attól (sajnos) messze áll, mert ennél sokkal többet mutató, kevésbé vállalható szettet is láttam már civil öltözetben is, nem hogy buliba.

dec. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok ostoba ember van, szerintem a curvásnak mondott alkat, és a személyiség két különböző dolog, illetve, attól, mert valakinek állandóan forr a vére, még nem prosti. Ne foglalkozz a megjegyzésekkel, amúgy sokan prostik, de borzalmasan csinálják, mert vagy flegmák, vagy túlságosan kiszolgáltatják magukat, szerintem az az "igazi", aki ad is valamit, de nem adja fel önmagát.
dec. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!