Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mondjam el az elején, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el az elején, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Gyerekként évekig zaklattak szexuálisan nem sokan tudják, nem mindenkire tartozik de mégis félek elmondani ha valakivel ismerkedem.

Volt akinek hosszú ismerkedés után elmondtam mi történt velem de ő miután megtudta nagyon durván lerázott magáról.

Van most valaki az életemben igazából vele is még csak ismerkedünk ,nem tudom mikor kellene neki ezt elmondanom, vagy egyáltalán el kellene e. Becsapni hazudni nem akarok neki csak nem tudom mikor hozzam fel ezt vagy mondjam el.

28N



febr. 28. 11:55
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
65%
Én azt hiszem, egyáltalán nem szükséges ezt elmondani. Elmúlt. Ha mégis elmondod, semmiképp ne az ismerkedés elején!
febr. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
63%
Én nem mondanám el.Nekem is volt hasonló,de én megtartottam magamnak,fölösleges elmondani,semmi hatással nincs a mostani életemre.F.
febr. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
46%
Nem ezzel kell kezdeni
febr. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
82%
Talán akkor, ha kihatása van a szexuális életre.. Az egyik exemnél is másfél év után jött, hogy gátlásos lett, aztán kiderítettem, hogy egy srác az általánosban rendszeresen tapizta a csajt, és nem esett jól, hogy még csak nem is utalt rá, hogy mi történt.. Ha nem mondjátok el, hogy vehetné az ember figyelembe? Aki meg ezért lelép, nem is fontos..
febr. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
84%
Én viszont úgy gondolom, el kell mondani. Mikor? Ha úgy érzed,hogy intimebbé válik a kapcsolatotok. Nem minden ffi egyforma, hidd el,lesz aki türelmes lesz. F
febr. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
55%

Az elején mondd el.

Ha zavarja és nem mondod, akkor jogosan érzi magát becsapva.

febr. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem addig ameddig "ismerkedés" zajlik az ilyesmit egyáltalán nem kell elmondani. Nem tartozik a másikra. De hogyha kialakul köztetek egy párkapcsolat akkor nyilvánvalóan fogsz beszélni vagy fogtok beszélni a sérelmekről és a lelki dolgokról is. Én korábban nem mondanám el.


Engem is ért "zaklatás" gyerekként, sőt még erőszak is felnőttként és igazából nem beszélnék róla soha az ismerkedési szakaszban.


F

febr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Szexuális téren kihatással van rám egy kicsit van amit kizárt, hogy megtennék és szégyenlősebb is vagyok, de egyébként rendben vagyok. Tudom nem minden férfi egyforma nem akarok hazudni neki jóideje ismerkedünk és nagyon kedvelem.
febr. 28. 12:17
 9/29 anonim ***** válasza:
76%

#7


Ez azért van, mert egy beteg fasz vagy!


#8-as voltam.

febr. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
24%

Sajnos tapasztalatból tudom, hogy akit gyerekként szexuálisan zaklattak, azzal nagyon nehéz lesz fizikai kapcsolatot lètesìteni.

Idő, türelem, türelem és idő.

Volt ilyen barátnőm és ő elsősorban a megbìzhatò férfit(sràcot) a biztonságot kereste bennem, mellettem.


Nem fogjátok elhinni és hülyének fogtok tartani, hogy kitartottam mellette, de a 2,5 év alatt, amíg együtt voltunk egyszer sem volt közöttünk semmi.

Annyira szerelmes voltam a lányba, hogy tiszteletben tartottam és türelmes voltam hozzà.

Máig sajnálom, hogy nem tudtunk együtt maradni.

Sajnos a rossz múltja miatt viselkedési zavarok léptek fel a lànynàl.

Ő akkor volt 15 én 16 éves, amikor megismerkedtünk.

febr. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!