Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mondjam el az elején, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el az elején, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Gyerekként évekig zaklattak szexuálisan nem sokan tudják, nem mindenkire tartozik de mégis félek elmondani ha valakivel ismerkedem.

Volt akinek hosszú ismerkedés után elmondtam mi történt velem de ő miután megtudta nagyon durván lerázott magáról.

Van most valaki az életemben igazából vele is még csak ismerkedünk ,nem tudom mikor kellene neki ezt elmondanom, vagy egyáltalán el kellene e. Becsapni hazudni nem akarok neki csak nem tudom mikor hozzam fel ezt vagy mondjam el.

28N



febr. 28. 11:55
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
44%
Ha ez nem okoz problémat az életedben akkor nem kell ismerkedési szakaszban mondani. Ha viszont ezek a traumák kihatással vannak rád a mai napig akkor viszont szakemberhez kellene menni. Nem totózni, hogy kinek oké ez, kinek nem. Mert ez nem egészséges.
febr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Ne mond el egyből. Várj, hogy tényleg normális e, és mikor már tényleg megbízol benne, szeretitek egymást akkor mond el. Ha igazi szerelem akkor úgy is érezni fogod, hogy megbízhatsz benne. Tisztel stb. Nagyon sok bunkó pasi van sajnos. Az hogy most ismerkedsz valakivel, azzal nem csapod be, ez egy hatalmas dolog, nem tartozol neki semmivel. És ha igazán szeret úgy is megért majt.
febr. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Már nem vagyok gyerek természetesen hosszú út mire az ember normális életet tud élni persze mindenkinél változó mennyi idő

Szakemberek segítenek ha kell de ez nem most történt azóta én normális életet élek tudom, hogy nem minden férfi rossz.

Tudom ha valaki meghallja erőszak/szexuális bántalmazás egyből orvoshoz küld mi más legyen a tanácsa de nekem erre nincs szükségem már. Rossz tapasztalat miatt tettem fel a kérdést akkor nem az elején mondtam el mi történt velem hanem amikor már intimebbre fordult a viszony, elhajtott nem valami szép módon talán ez miatt nem tudom most mit tegyek. Elmondjam e vagy sem. Hazudni nem akarok neki de lelkileg terhelni sem talán ezzel.

febr. 28. 12:57
 14/29 anonim ***** válasza:
#11 de a te tapasztalatod totál más. A kérdező tud élni szexuális életet, gátlásosabb, de tud. Ti meg szinte még gyerekek voltatok. 15 évesen én még szűz voltam, mit vársz pláne egy bántalmazottol? Lehet, ha nem molesztálták volna eszébe se jutott volna lefekudni ilyen hamar. Még ha 1 évet is várt volna, az is számít. A kérdező pedig 28 éves, kész nő. Akár megállapodhat. Megtalálhatja az igazit, ilyen korban már ez a normális.
febr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

#14 ezzel nem hazudsz neki!!! Ez a te saját életed, traumád, van aki még hosszú házasságban sem bírja elmondani. Nem tartozol neki semmivel sem! Mit tett érted ez a fiú? Akivel most vagy együtt? Úgy érzed ő tényleg megbecsül, a tenyerén hordoz? Mert egy elején álló kapcsolatban akár meg is változhat. Még ha a jó oldalát is mutatja. Ezért kell várnod, hogy tényleg kiismerd.

Aki pedig faképnél hagyott, egy érzéketlen pasi. Nem voltak komoly szándékai. Benned ő nagy nyomot hagyott, ahogy leírod én azt veszem ki, hogy miatta érzed úgy hogy kötelességed elmondanod most. Pedig nem! Tiszteld magad ennyire. Ha nem érzed úgy hogy ő megérdemel 100százalékosan akkor nem tartozol neki semmivel. Szerintem akkor mondd el, ha tényleg kialakul, és igazi szerelem, szeretet, rendes kapcsolatban vagytok. Akivel eltudod képzelni hogy le tudod élni az életed. Persze ez csak az én meglátásom. Lehet túl komolyan gondolkodom. De 28 évesen már nem tini futó szerelemben szokott gondolkodni az ember.

febr. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

#15

Ezért kàr leírni őszintén bármit a neten mert mindig van olyan mint te is, aki ràkontràzik a másik történetére.


Az én estem más, sőt....

febr. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Volt egy barátnőm, akit annno az anyja 3 szeretője/pasija is zaklatott, környékezett. Dugás egyikkel sem volt, csak kéz és szájmunka 16-19 éves kora között. Akinek elmondta 2 éves kapcsolat után, aznap kidobta, az egyiknek az ismeredéskor mondta el, letiltotta. Most eggyütt van egy pasival 4 éve, esküvő, gyerek, ház a terv, nem mondta el és nem is akarja.

Mondjuk elég érdekes a szexuálisa élete is, bipolárisként van amikor abban az időszakban van mint a nyulak, utána hónapokig nulla szex.

febr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Ez igaz felesleges rákontrázni mással mi, hogy történt ez most nem erről szól. Bárkit bárhogyan bántottak annak sosem kellett volna megtörténnie!!! Nem kell írni az "enyém rosszabb sőt én nagyobb áldozat vagyok stb" mert a legapróbb zaklatás is borzalmas és mégegyszer mondom senkivel sem kellett volna megtörténnie.

Akivel ismerkedem valahogy nekem más, vár nem tolakodik annak ellenére, hogy nem mondtam el neki megerőszakoltak.

Nagyon türelmes kedves és ezért gondoltam elmondanám neki, hogy ha ez neki nem oké nem haragszom csak nem pazarlom az idejét.

febr. 28. 13:43
 19/29 anonim ***** válasza:
42%

Ne mondd el

Csak támadási felület

febr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
#17 de én ezzel semmi rosszat nem akartam mondani, csak 15 évesen nagyon gyerek még valaki alapból is, egy bántalmazott meg még inkább. És ha neki még nehezebben is ment a feldolgozás, vagy egyáltalán azért írtam hogy a kérdezőnek szerenecsére nem alakult ki ekkora gát.
febr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!