Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mondjam el az elején, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el az elején, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Gyerekként évekig zaklattak szexuálisan nem sokan tudják, nem mindenkire tartozik de mégis félek elmondani ha valakivel ismerkedem.

Volt akinek hosszú ismerkedés után elmondtam mi történt velem de ő miután megtudta nagyon durván lerázott magáról.

Van most valaki az életemben igazából vele is még csak ismerkedünk ,nem tudom mikor kellene neki ezt elmondanom, vagy egyáltalán el kellene e. Becsapni hazudni nem akarok neki csak nem tudom mikor hozzam fel ezt vagy mondjam el.

28N



febr. 28. 11:55
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Akkor mondd el neki, ha úgy érted!
febr. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
44%

Van azért középút a múlt részletes, újratraumatizáló kiteregetése és a teljes elhallgatás között.


Amikor kezdtek elmozdulni az intimitás felé, annyit mindenképpen érdemes megemlíteni, hogy kicsit nehezebben oldódsz fel, mert rossz tapasztalatok értek. Ha tényleg jó ember, akkor így neki könnyebb segíteni neked a feloldódásban. Ha tiszteletben tart téged, nem fog erőszakoskodni, hogy azt is elmondd, amit nem szeretnél megosztani. Ha seggfej és emiatt otthagy, akkor meg nem kér érte.

febr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Nem részletezni akarom neki mi történt azt semmiképp sem.

Csak kb annyit, hogy szexuálisan zaklattak ezért kicsit nehezebben nyílok meg és szexuális téren is szégyenlősebb vagyok ezmiatt.

febr. 28. 18:41
 24/29 gabor49 ***** válasza:
gyerekkoromba engem is ért soha nem mondtam el senkinek ugy gondolom a magánügyem 50/f
febr. 29. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Ez az egyik, a másik meg az, hogy ha nem mondod el, azzal még hem követsz el hazugságot.

Nem hazudsz, csak egyszerűen nem mondod el.

Szerintem lépj ezen túl.

Ha ő rendes, megvan a szikra, akkor legyél szexuálisan teljesen nyitott felé.

Ne legyenek gátlásaid, az már rég volt.

Talán igaz se volt. Zárd le magadban a múltat.

febr. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

25

"Talán igaz se volt"?

Ezt ügye nem gondolod komolyan azért valahogy ez nem ide illő "közmondás" már ne is haragudj.

De inkább hagyjuk.

febr. 29. 16:36
 27/29 anonim ***** válasza:

Látod ez a baj.

Még mindíg azon rágódsz, hogy mi történt akkoriban.

Nem az, hogy valakivel végre jól érezd magad. Nem. Mi történt akkoriban.

Persze az is lehet, hogy ha kiadod magadból, akkor fogsz tudni ettől az átoktól megszabadulni.

Egy külföldi TV műsorban Now Zaradam elküldi a 250-300 kilós embereket pszihológushoz.

Mert lehet, hogy az elhízást gyermekkori trauma okozza. Ettől a traumától meg kell szabadulniuk, és csak utána tudnak megszabadulni 100-150 kilótól.

febr. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

27

Elbeszélünk egymás mellett teljesen valószínű direkt nem akarod értelmezni mit írtam, de ezt most rád hagyom. Minden jót neked.

febr. 29. 21:27
 29/29 anonim ***** válasza:
Ragaszkodsz ahhoz hogy elmondd neki, akkor minek teszed fel a kérdést. Sokan azt tanácsolják, jobb ha nem mondod el, mert túl friss a kapcsolat, vagy jobb lenne várni majd, meg nem tartozol semmivel. Erre mindig azzal jössz, hogy elakarod mondani. Ezek szerint ennyire biztos vagy, így nincs szükség más tanácsára. Mondd el...
márc. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!