Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Segítettél volna neki te is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítettél volna neki te is húzódzkodni?

Figyelt kérdés
[link]

ápr. 8. 10:00
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
9 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Izomépítés szempontjából semmi értelme valakit a seggénél fogva tolni húzódzkodás közben, de ha a barátnőm lenne az illető, akkor én is szívesen megfognám a fenekét. Viszont random csajokhoz nem mennék oda, hogy húzódzkodás közben rámarkolja a seggükre, mert nem egy vagy egy beteg állat, és nem akarok rendőrségi ügyet magamnak.
ápr. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Igen, segítenék neki. Hadd izmosodjon, formásodjon.
ápr. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ajjaj! Segítenék én mindkettőnek!
ápr. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Úristen mennyi beteg állat van itt. Ez két barátnő, ráadásul így tényleg semmi értelme a húzodszkodásnak. Esetleg az alsó csajnak megy bicepszre. De az se igazán...
ápr. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

Kb. mindenki segített volna aki nem búzás 😄

Részben van értelme a "rásegítéses" húzódkozdásnak is! Ezért csinálod sokszor gumikötéllel - a teljes húzódzkodás már nem menne, de rásegítésnél is dolgozik még az izom.

ápr. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Segítettem már így, de kialakulóban lévő kapcsolatunk volt. Felugrani, meg lejönni is segítettem, az is jó...
ápr. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagy adag bableves után... Pláne.
ápr. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7

Állat!🤣🤣🤣🤣

ápr. 8. 18:37
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A következő kérdés kézenállásos lesz? Hogy segítettél volna-e neki és fogtad volna-e közben a lábát és a fenekét?
ápr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#10

Igen

ápr. 9. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!