Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy hét alatt meglehet tanúlni...

Egy hét alatt meglehet tanúlni húzódzkodni?

Figyelt kérdés
Mikre kell közben figyelni? Jó tipp esetleg?

2023. márc. 17. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha elég izmos vagy hozzá, meg.
2023. márc. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Valaki évekig jár konditerembe, és nem képes egy szabályos húzódzkodást végrehajtani, más meg kezdőként az első edzésén felhúzza magát tízszer teljes mozgástartományban, úgyhogy ez csak tőled függ. Az biztos, hogy ennél igényesebb anyagot magyar nyelven nem találsz húzódzkodásról:

https://www.youtube.com/watch?v=9vf5WiyzpJI&t

2023. márc. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Húzódzkodást nem “megtanulni” kell… én pontosan tudom hogyan kell húzódzkodni, mégsem tudok jelenleg egyet sem csinálni, mert kicsit elhíztam. Erő kell hozzá nem megtanulni.
2023. márc. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 NTBS ***** válasza:
Simán, ha van erőd.
2023. márc. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3-assal nem érték egyet. Sztem igenis meg kell tanulni a helyes kivitelezést. Napi szinten sokakat látok rosszul húzódzkodni. Félig húzzák magukat csak fel, nem engedik le magukat rendesen és így nincs kihasználva a teljes mozgástartomány. Vagy karból fel rántják magukat vagy bele lendítenek, szóval sokféleképpen el lehet rontani, hiába van erő ha nincs ész. Az a legviccesebb amikor vki már ott tart h plusz súlyt akaszt magára mert ugye neki már túl könnyű a saját súlya de persze totál szabálytalanul csinálja a fentebb felsorolt hibákat elkövetve. És ha normálisan a teljes mozgastartomanyban dolgozna, lendület meg felrántás nélkül akkor 3x8 ismétlést se bírna megcsinalni saját testsullyal se és az ilyen akasztja magára a plusz súlyt, röhej. Szóval nem szabad egobol edzeni mint ahogy egyik gyakorlatnál sem.
2023. márc. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5ennek ki köze a válaszomhoz?

Annak aki nem tud húzódzkodni, továbbra is tartom, hogy nem megtanulnia kell 1 hét alatt… leseggel youtube elé, jegyzetel, elsajátít minden tudást a húzódzkodásról, attól még nem fog tudni húzódzkodni bakker.

2023. márc. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!