Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 120 kg ember hogy a fenébe...

120 kg ember hogy a fenébe tud 15 szabályos ismétlést húzódzkodni konditeremben?

Figyelt kérdés

Pénteken voltam lenn,alig akartam elhinni mikor láttam.

Szabályosan,nem rángatva,15 ismétlés.Hogy a fenébe lehet ez?

Egyikünk ismeri, de csak futólag az mondta hogy kb 120 kg,mikor beszélt vele legutóbb ennyi volt.

Ugyanezt az embert láttuk a konditerem melletti futópályán futni, de mintha olimpián lett volna úgy futott.

Hogy a fenébe lehetséges ez?

Én is kövérkés vagyok, de egyet sem tudok felhúzni, futni meg pláne?

Mit kéne ehhez enni kiegészítőt, vagy milyen edzés kellene hogy ez ekkora súllyal menjen?


2022. ápr. 10. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Mit jelent a "szabályos húzódzkodás" a te olvasatodban, ducibuci? Csak mert általában a legtöbb embernek fogalma nincs arról, hogy milyen a valóban szabályos húzódzkodás, és hogy mi a megfelelő mozgástartomány. Egyébként meg mondtam már ezerszer, hogy ne tegyél minden mondatod után sortörtést, mert így nagyon feltűnő, hogy te írod ki a kérdést.
2022. ápr. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Milyen ducibuci, az meg ki?

18 éves elhízott fiatal vagyok, aki nemrég kezdett edzeni, és szeretne erős izmos lenni.

Egy hete az oldalon.

2022. ápr. 10. 10:42
 3/9 A kérdező kommentje:
Amúgy ez az ember teljesen leengedte magát, és a nyaka vonaláig felhúzta magát, lassan szabályosan.Nem szoktam megbámulni senkit, de ezt sokan megnézték.4 sorozatot így csinált meg,irigyeltem kicsit.ezért is kérdeztem hogy lehetne ezt elérni edzésben?
2022. ápr. 10. 10:46
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A közhiedelemmel ellentètben az erős nem egyenlő szálkás. Lazán lehetsz kövèr mègis erős.
2022. ápr. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ha valaki 120 kiló, de annak a fele izom, attól nem olyan nagy csoda ez :)
2022. ápr. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez a csávó erősember, akin van felesleg jócskán, de izom is. Igaz nem szabályosan végezte a felhúzásokat, de 150 kilósan 25-öt csinált meg. [link]

De ez nem ritka, hogy hájasnak látszóan is lehet nagyon erős valaki a saját testsúlyának a felhúzásában még akkor is ha 120-180 kilóról van szó.

2022. ápr. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Szóval megbámultad, és hazarohantál feltenni a kérdést...ahelyett hogy mondjuk miután végzett, vagy szünetet tart megkérdezted volna tőle normálisan,udvariasan :)
2022. ápr. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is csináltam annak idején, mikor még jobban formában voltam, hogy hátizsákba bele tettem 10-15 kiló plusz súlyt, és úgy húzódzkodtam. Ha nem is tudtam 15 szabályosat, de azért egy 10-et kikínlódtam úgy is. Igaz, azzal együtt se voltam azért 120. Mért tartod ezt olyan lehetetlenségnek, pláne ha valaki állandóan erre gyúrja magát évek óta?

Nem tudom, hány kilós vagy, de ha valaki tud húzódzkodni, az másfélszeres súllyal is azért felhúzná magát párszor. Vagyis próbálj erősíteni, mert nem a súlyod sok, hanem a karod-hátad-vállad gyenge. Alá teszel egy sámlit és kicsit lábbal rásegítesz, úgy tudod gyakorolni. Ha rendesen gyakorlod, belejössz, megerősödsz. És legyen otthon húzódzkodó felszerelve, amihez bármikor hozzányúlhatsz, különben persze, hogy sose fog menni. Úszni is az tanul meg, aki tengerparton lakik, nem az, akit évente kétszer visznek uszodába. Ez ilyen dolog. Borítékolom neked, hogyha csak termi lehetőséged van, az nem lesz elég hozzá, hogy menjen is. Otthon akárhányszor átmész az ajtó alatt, csinálsz egy tízest.

2022. ápr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!