Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Volt már valamilyen vicces...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valamilyen vicces szituáció veletek szex közben?

Figyelt kérdés

Kezdésnek leírom az én sztorimat.

Céges kiküldetésben voltam kolléganőmmel, akivel évek óta baráti viszonyom volt, de semmi több. Itt egy hangulatos olasz városban voltunk, tényleg úgy, mint egy pár. Ugyan a cég két külön szobát foglalt nekünk, de úgy döntöttünk, hogy egy szobában, egy ágyban alszunk, aminek persze szex lett a vége. Szegény csajszira pont akkor jött rá a hasmenés, amikor már az óvszerrel bajlódtam. Felugrott, szólt, hogy bocsi és befutott a nagyon vékony ajtóval ellátott mellékhelyiségbe. Biztonságból megnyitotta vízcsapot, de így is hallottam, hogy elég komoly hasmenés jött rá. Utána vérvörös fejjel jött ki és ment át a fürdőbe zuhanyozni. Végül ismét ráhangolódtunk és jót szexeltünk.


ápr. 16. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Arcon spricceltem
ápr. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kb. ugyanez velem is megtörtént, csak nem voltak effektek. Tisztálkodtam utána, és folytattuk. Viccesnek nem mondanám, kellemetlen volt, de egy normális partner, mint ahogy az enyém is, nem rökönyödik meg, nem csinál ügyet belőle, úgy hamar vissza lehet zökkenni.
ápr. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!