Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Prosti lehet? Egy gyönyörű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prosti lehet? Egy gyönyörű szép modell lányról van szó, nincsen munkahelye, se pasija pláne nem gazdag és a szülei se azok.

Figyelt kérdés

Egy utána érdeklődés után kiderült, hogy nem is jár arra az egyetemre amit mondott nekem. De viszont nagyon durva drága cuccokba jár és menő szórakozó helyekre éttermekbe stb...

Amúgy nagyon intelligens jó humorú csaj, nem nézném ki belőle.


2014. ápr. 6. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Kínai, kölcsön cuccok, baráti vagy potenciális pasijelöltek meghívásai. Na meg még sok más lehetőség...

Nem egyből erre kell gondolni.

2014. ápr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet pénzes a csávója, vagy modellkedésből él.
2014. ápr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A sikeres prostik intelligensek és jó humorúak, nem olyanok, ahogy azt a legtöbb ember elképzeli. Ha már kamuzik az egyetemmel kapcsolatban, akkor itt valami nem stimmel. Elképzelhető, hogy prosti.
2014. ápr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nincsen pasija. Alig van modell munkája, havi átlag egy.
2014. ápr. 6. 15:00
 5/9 A kérdező kommentje:
Ő nem kínai cuccokba jár, pláne nem kölcsön cuccokba.
2014. ápr. 6. 15:01
 6/9 A kérdező kommentje:
D&G, Gucci, Lv, CHANEL, ruhákba is jár, a többi márkát kevésbé márkásakat nem ismerem annyira. De azokon is látszi, hogy nem kínaiak.
2014. ápr. 6. 15:02
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem van olyan gazdag barátnőm aki 1 hónap után megunja a cuccait és néhányat lepasszol nekem.

szóval járhat "örök" cuccokban is ;)

2014. ápr. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van Channel és Gucci cuccom mégsincs a havi bevételem 40 fölött... a turkáló csodákra képes
2014. ápr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

M.o.-n nem lehet modellkedésből megélni...

Szerintem simán lehet,hogy az. Senkire nincs ráírva,hogy luxus prosti.

2014. ápr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!