Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A 30 feletti szűz pasikon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30 feletti szűz pasikon miért nem hajlandó egyetlen nő sem segíteni? Miért nincsenek kedves nők (most nem a prostikat mondom), akik jótét lelkek és bevállalják a férfit, hogy, , jobbá tegyék ezzel a férfi életét egy napra"?

Figyelt kérdés
Tehát én nem azt mondom, hogy pénzért tegye ezt, mint a prosti, hanem emberségből, hogy ezzel jót tegyen egy másik emberrel. Miért nem képesek ezt megtenni, egyetlen nő sem? Nem minden esetben kell szerelem meg fizikai vonzalom a szexhez. Ez olyan, mint az adomány, ha valaki pénzt ad a rászorulónak, miért ne adhatna szexet is? Én pl 31 évesen sosem voltam nővel, de egyetlen nő sem hajlandó ilyet felvállalni értem, pedig én egyes nőkért tűzbe mennék. NNNNNőőőőőőőőőőőkkkkkkkkk, miért nem vagytok emberségesek?
2014. ápr. 6. 15:16
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
Mert nem tanítgatni akarnak már...
2014. ápr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
85%
Semmi rosszindulat, de... te teljesen hülye vagy?
2014. ápr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
97%
A szexhez barátom vonzalom kell!
2014. ápr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
83%
gusztustalan, hogy az emberséget a szánalomszexszel rokonítod.
2014. ápr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
60%

Ember szánalmas vagy, remélem szűzen halsz meg :DD

Ha ennyire dugni akarsz fizess egy prostinak, még ingyen elégítsen ki? PFFFF haha :DDD

19L

2014. ápr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
77%

Akikért én tűzbe mennék azok soha nem kérnék a testem.

Nekem a szex egy szent dolog. Vagy párkapcsolatba vagy sehogy.


Ha normális férfi a 30 éves szűz, akkor úgyis leszek a barátnője.

2014. ápr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
52%
képet kérünk.
2014. ápr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
0%

A lányok meg pont ilyenek. Őket mégse mondjuk szánalmasnak:D A nők kihasználják, hogy a férfiak tepernek.

Egy nem szűz férfi.

2014. ápr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
Bakker, 31 éves korodig arra nem voltál képes, hogy legalább egy lakásos prostit levarrj? Nem vagy te rászoruló, senki nem rászoruló ilyen téren, hisz ott vannak a prostik.
2014. ápr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
85%
#8 te is hülye vagy? Mi van ma?!
2014. ápr. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!