Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A 30 feletti szűz pasikon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30 feletti szűz pasikon miért nem hajlandó egyetlen nő sem segíteni? Miért nincsenek kedves nők (most nem a prostikat mondom), akik jótét lelkek és bevállalják a férfit, hogy, , jobbá tegyék ezzel a férfi életét egy napra"?

Figyelt kérdés
Tehát én nem azt mondom, hogy pénzért tegye ezt, mint a prosti, hanem emberségből, hogy ezzel jót tegyen egy másik emberrel. Miért nem képesek ezt megtenni, egyetlen nő sem? Nem minden esetben kell szerelem meg fizikai vonzalom a szexhez. Ez olyan, mint az adomány, ha valaki pénzt ad a rászorulónak, miért ne adhatna szexet is? Én pl 31 évesen sosem voltam nővel, de egyetlen nő sem hajlandó ilyet felvállalni értem, pedig én egyes nőkért tűzbe mennék. NNNNNőőőőőőőőőőőkkkkkkkkk, miért nem vagytok emberségesek?
2014. ápr. 6. 15:16
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:
Sárospatak, de Miskolcig elmegyek.
2014. ápr. 6. 16:37
 32/46 anonim ***** válasza:
69%
Mi köze van a nőknek ahhoz, hogy egy szerencsétlen balfék vagy? Ha szűz vagy, akkor az vagy! Istenem! szánalom a köbön ez a kérdés meg te magad is! Ennyire nem lehetsz hülye!
2014. ápr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
51%
Egyébként jelentettem ezt az egész kérdést, mert értelmet nyivákolás! Remélem törlik is! Kretén!
2014. ápr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:
Sajnos alig kaptam egy-két értelmes választ, a 90% lehúzás volt itt. Miért nem lehet segíteni másokon? Miért kell mindenkibe még egyet belerúgni?
2014. ápr. 6. 16:41
 35/46 A kérdező kommentje:
59%-os, te szívtelen gonosz lélek vagy, a kérdés igenis komoly, 31 évesen ezzel nem viccelődnék.
2014. ápr. 6. 16:42
 36/46 anonim ***** válasza:

Ne várd a sültgalambot.


Szedd magad össze és dugj meg egy nőt.10ezerért már lehet lakásra menni.

2014. ápr. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
64%
miért vagyok gonosz? Mert a nőket hibáztatod a nyomorultságod miatt? Te vagy gonosz, mert nem tiszteled a nőket...
2014. ápr. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:
Ki hibáztatja a nőket? Egy szóval sem mondtam, csak azt, hogy szeretném, ha megszánnának. Ez nem egyenlő a hibáztatással, kérlek gondolkodj, mielőtt vádaskodsz.
2014. ápr. 6. 16:53
 39/46 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy megszánnának??? Ember! 30 évesen egy ostoba paraszt vagy! Nem fogod fel?! Ahhoz hogy dugjál ahhoz le kell vegyél egy nőt a lábáról! Nem koldulni szokták a szexet!
2014. ápr. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
100%
én már inkább nem szólok semmit
2014. ápr. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!