Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A 30 feletti szűz pasikon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30 feletti szűz pasikon miért nem hajlandó egyetlen nő sem segíteni? Miért nincsenek kedves nők (most nem a prostikat mondom), akik jótét lelkek és bevállalják a férfit, hogy, , jobbá tegyék ezzel a férfi életét egy napra"?

Figyelt kérdés
Tehát én nem azt mondom, hogy pénzért tegye ezt, mint a prosti, hanem emberségből, hogy ezzel jót tegyen egy másik emberrel. Miért nem képesek ezt megtenni, egyetlen nő sem? Nem minden esetben kell szerelem meg fizikai vonzalom a szexhez. Ez olyan, mint az adomány, ha valaki pénzt ad a rászorulónak, miért ne adhatna szexet is? Én pl 31 évesen sosem voltam nővel, de egyetlen nő sem hajlandó ilyet felvállalni értem, pedig én egyes nőkért tűzbe mennék. NNNNNőőőőőőőőőőőkkkkkkkkk, miért nem vagytok emberségesek?
2014. ápr. 6. 15:16
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
Sexhez kell valami vonzalom, ha nem vonzó akkor nem kellesz senkinek! Sajnos ez ilyen.
2014. ápr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
100%

Fura a kérdés. Miért ne lenne olyan lány? Szerintem van. Tapasztalat. De nem szánalomból, de lehet találni.

A kérdés tényleg fura. Bár ha belegondolok, hogy a kis tizenévesek mennyi baromságot csinálnak, egyáltalán nem lenne meglepő, ha ezt is bevállalnák. Még racionálisabb is lenne, mint amit egyesek csinálnak, hogy kihasználja, üti-veri őket a pasi, de azért vele vannak. A női logikába tényleg simán beleférne, amit kérsz, kérdező, ebben a részben igazad van, de egyébként tényleg fura a kérdésed, fura, hogy ezt várnád.

2014. ápr. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszene a pasi, lefeküdnék vele. De mivel ezt így nem lehet tudni, na meg ha nem tetszik, akkor nedvesedni se fogok... szóval...
2014. ápr. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
80%

Én segítek neked ha akarod! ;)


26/N

2014. ápr. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
100%
Miért tenné? Sajnos ez nem így működik, hogy csak azért lefekszik veled valaki, mert megszán, vagy, hogy legyen egy szép napod. Ráadásul egy idegen aztán pláne nem fog belemenni egy ilyenbe. Szánalomszexre akkor lehet némi esélyed, ha amúgy jóban vagy a lánnyal. Ez már csak úgy működik. De nem vagy egyedül a problémáddal, igaz én csak 27 éves vagyok, de még csak randim sem volt még soha, és a kinézetem miatt nagy valószínűséggel én is szüzen halok meg. Próbáld meg lekötni magad mással.
2014. ápr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
48%

Hol laksz?

Megírod privátban?

Jelenleg,csak szexkapcsolatot keresek.

29n

2014. ápr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező menj el prostihoz ne sajnáld a pénzt arra. Teljesen mindegy ki az a idegen aki elveszi a szűzességed!


Ezt férfiként írom neked!


Ha volna egy nő aki rusnya és nem éreznék iránta semmit se én se húznám meg, csak azért, hogy ne szűzen haljon meg. Ez az én testem az én farkam és hadd döntsem már el kibe rakom bele! :)


26F

2014. ápr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
100%

Ó isten báránya már! Honnan jött neked ez a kérdés? Fogadni mernék, hogy még annyit sem teszel, hogy oda menyj egy csajhoz és azt mondd neki, hogy

-harminc plusszos vagyok és szűz... gyere máá velem mert rossz nekem így... (100-bol egy ugyis belemegy!)

Na meg szerinted azért nem kedvesek a nők, mert egyikőjük sem volt veled? Nagyon el lehetsz keseredve.


"Tehát én nem azt mondom, hogy pénzért tegye ezt, mint a prosti, hanem emberségből, hogy ezzel jót tegyen egy másik emberrel. Miért nem képesek ezt megtenni, egyetlen nő sem?"

B+, ha lene barátnőd, akkor ezt bagyon nem írtad volna!


"Nem minden esetben kell szerelem meg fizikai vonzalom a szexhez. Ez olyan, mint az adomány, ha valaki pénzt ad a rászorulónak, miért ne adhatna szexet is?"

Ha tényleg így gondolod, akkor vegyél egy guminőt. Ott nem lesz se szerelem se testi vonzalom és pénzt adsz a rászorulónakis is, aki ebben az esetben az elárusító.


"Én pl 31 évesen sosem voltam nővel, de egyetlen nő sem hajlandó ilyet felvállalni értem,..."

Ebből nekem az jön le, hogy te valami felbecsülhetetlen érték lennél. Úgy nézki látszódik is rajtad, hogy te túl értékes vagy és senki sem akar csalódni, hogy nem tud neked megfelelni.


"...pedig én egyes nőkért tűzbe mennék."

Tűzbe mi? Eddig valahogy nem jött össze... mert gondolom, ha találkoztál volna ilyen jellegű problémával, akkor nem sírnál most itt, hogy szűzvagy és a nők nem emberégesek. Azon gondolkodj inkább, hogy miért nem találkoztál ilyen esettl.


Ha nem fizetsz a szexért, akkor te tényleg szűzen fogsz megahalni a hülye felfogásoddal együtt!

2014. ápr. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy vannak ilyen lányok, igaz, hogy már ideje múlt dolog, de érdemes elolvasni: [link]
2014. ápr. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%
Segíts magadon , az Isten is megsegít! :) Segítettem? Örülten a szerencsének! :)
2014. ápr. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!