Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A 30 feletti szűz pasikon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30 feletti szűz pasikon miért nem hajlandó egyetlen nő sem segíteni? Miért nincsenek kedves nők (most nem a prostikat mondom), akik jótét lelkek és bevállalják a férfit, hogy, , jobbá tegyék ezzel a férfi életét egy napra"?

Figyelt kérdés
Tehát én nem azt mondom, hogy pénzért tegye ezt, mint a prosti, hanem emberségből, hogy ezzel jót tegyen egy másik emberrel. Miért nem képesek ezt megtenni, egyetlen nő sem? Nem minden esetben kell szerelem meg fizikai vonzalom a szexhez. Ez olyan, mint az adomány, ha valaki pénzt ad a rászorulónak, miért ne adhatna szexet is? Én pl 31 évesen sosem voltam nővel, de egyetlen nő sem hajlandó ilyet felvállalni értem, pedig én egyes nőkért tűzbe mennék. NNNNNőőőőőőőőőőőkkkkkkkkk, miért nem vagytok emberségesek?
2014. ápr. 6. 15:16
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
97%

A lányok szerinted jótékonysági intézmények, vagy szexuális szociális munkások?

Ha szexet akarsz egy nőtől tanulj meg udvarolni nekik.

2014. ápr. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:
8 komment, ebből 6 vagy 7 lehúzós és kioktatós, nincs egyetlen tanács, vagy igazolás sem. Köszönöm nektek, szívtelen teremtések, rosszat nem kívánok nektek, de nem fogok imádkozni értetek soha.
2014. ápr. 6. 15:26
 13/46 anonim ***** válasza:
73%
De ha egyszer hülye vagy! áh, eladom!
2014. ápr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:
Remélem rossz, kellemetlen érzés a szex és akkor nem veszítek semmit sem, ha szüzen halok meg.
2014. ápr. 6. 15:30
 15/46 A kérdező kommentje:
Mit hülye? Jogos kérdést vetettem fel, alapvető emberségről lenne itt szó kedves KOMMENTELŐK! Nagylelkűségről, kisegítésről, nem másról.
2014. ápr. 6. 15:31
 16/46 anonim ***** válasza:
10. mert? Indokold. Legyen pofád arra is kis mihaszna:)
2014. ápr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:
Már minden nap úgy megyek munkába, mint a mosott xar. Búvalba..ott képem van, mert soha nem volt senkim. Nem jó érzés hazaérni és a nagy semmi fogad minden egyes nap, akár elhiszitek, akár nem. Az meg, hogy tegyél érte, nem úgy van az. Ha elutasítanak, akkor hiába tesz érte az ember. Legalább a sok elutasítás közepette adna némelyik vígaszként szánalomszexet, boldog lennék.
2014. ápr. 6. 15:38
 18/46 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem vagy vonzó akkor egy nőnek sem fogsz bejönni. Ennyi idősen ez nagyon ciki.Mit csináltál te eddig??????
2014. ápr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem emberség.... Ez hülyeség. Minek feküdjek le egy férfival, pusztán szánalomból? Az én testem, én rendelkezek felette, nem adom oda akárkinek. Pláne nem olyannak, akihez nem is vonzódok. Hadd döntsem el én, hogy kivel fekszek le és kivel nem.
2014. ápr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom, hogy mások szánalmára alapozni... nem élet.

Ha megszánna is egy lány, mélyebbre zuhannál, mert akkor tudod mit vesztettél.


Lehetne benned több önérzet, és emberség. Ha gond van, akkor nem feladni, hanem megtalálni a módját.

2014. ápr. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!