Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Képtelen vagyok felfogni, mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képtelen vagyok felfogni, mi a baj velem? L

Figyelt kérdés

Amikor találok egy megfelelő pasit, akivel kölcsönösen szimpatikusak vagyunk egymásnak, pár nap után mintha nem is létezne a dolog. Nem tartom magam csúnyának, sem hülyének, és még plázás stílusom sincs. Képtelen vagyok pasit találni, és úgy érzem már bennem van a hiba. De akkor mégis mit kéne tennem ?


Mint írtam, nem vagyok egy kiemelkedő szépség de csúnya sem. Nincs fekete cica szemem és műkörmöm sem. Ha csinálni kell valamit nem esik nehezemre (főzés takarítás). Mindenről van véleményem, úgy érzem lehet velem beszélgetni. Sok(új)dologra vevő vagyok. Nem ment rajtam végig egy fél város. Nincsenek káros szenvedélyeim. Ha valamivel be akartok támadni, hajrá de nem ezért írtam le ezt elsősorban. Mit tegyek hogy találjak valakit ? Ezekkel mi a baj vagy mi hiányzik belőlem, ami ennyire lényeges ? Nagyon el vagyok keseredve.


(Ha valakit érdekel, azért tettem fel a kérdést mert most történt velem ilyen eset. Valakivel több is lehetett volna de ő egyszerűen lesz@r 2 napja... Ha én nem keresem ő sem).


Próbáljatok meg légyszi normális választ adni, vagy segíteni hogy tudjak változtatni. 18L


2015. nov. 10. 00:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Valószínüleg azért mert nem fogja meg õket annyira a személyiséged, vagy unatkoznak melletted, vagy csak szimplán egy szolid laza kapcsolatot keresnek.
2015. nov. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Ezt csak úgy lehet megválaszolni, ha megismerek :P

25F

2015. nov. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Ígyhogy nem ismerünk azt se tudjuk hogy nézel ki, így lehetetlen sajnos választ adni :S Egy pár napos beszélgetés után már lehetne válaszolni a kérdésedre
2015. nov. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Az én véleményem az, hogy az online ismerkedésre alkalmas applikációk és programok elterjedésével egyre inkább felhagynak az emberek a személyes kontaktus keresésével. Snapchat meg instagram meg facebook meg badoo meg a tokom tudja még mi. Ezek tele vannak szexre éhes fiúkkal és lányokkal. Szóval a férfiakban akik itt lógnak kialakul egyféle vadász ösztön. Ismerek olyat aki heti 2-3 új lánnyal folytat erotikus vagy meztelen képes/videós beszélgetéseket. Te valószínű nem dobod hanyadt magad első nap és a fiúkák pedig türelmetlenek. Aki azonnal betud fűzni egy csajt snapcheten vagy épp be sem kell neki fűzni mert a csaj találja meg, attól ne várd el hogy érdeklődni fog utánad.

De ezzel most nem azt akarom mondani, hogy te csinálsz valamit rosszul. Amit leírtál te egy nagyon klassz csaj lehetsz, és majd ha találsz egy hozzád hasonlóan érettebb gondolkodású pasit akkor majd az foglalkozni fog veled. A kisfiúk a könnyű utat keresik.

2015. nov. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 opened paradise ***** válasza:
Próbáltad tőle megkérdezni?
2015. nov. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
ez mind jó. nem negatív.
2015. nov. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Szürke kisegér vagy? Ne aggódj, lányoknak mindig könnyű kiugrási lehetőség a következő alkalom. Ha van barátnőd hozzá és elmész vele egy buliba, már nem rajtad múlik a dolog. Leérettségiztél? Mész egyetemre?
2015. nov. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Látatlanban nem tudom elmondani neked, hogy nálad pontosan mi van, de általában amikor ilyen lánnyal ismerkedem, folyamatosan úgy érzem, mintha kézzel-lábbal tiltakozna az ellen, hogy kapcsolat alakuljon ki köztünk. Személyesen ismerkedtél vagy interneten?
2015. nov. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
szia kuldj egy kepet privatban es elmondom a velemenyem. Hatha osszefugg.
2015. nov. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%

Itt sírtok, hogy nincs egy pasi. Szánalom, a nők 80%-a képtelen önálló döntéseket hozni de sokan még gondolkodni is.

Van egy ismerősöm, szerintem jóképű, foglalkozik magával, izmos, egészségesen táplálkozik, semmi káros szenvedély, egész jól keres, 25 éves, kedves, megértő, hűséges és udvarias. A lányok kb. le se kakilják. Persze ő nem az a nagy kezdeményező fajta de ha valakivel el lehet beszélgetni akkor elbeszélget vele, csak a mai lányok már 2 értelmes szót is nehezen tudnak összerakni sajnos. Tisztelet a kivételnek.

2015. nov. 10. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!