Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Képtelen vagyok felfogni, mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képtelen vagyok felfogni, mi a baj velem? L

Figyelt kérdés

Amikor találok egy megfelelő pasit, akivel kölcsönösen szimpatikusak vagyunk egymásnak, pár nap után mintha nem is létezne a dolog. Nem tartom magam csúnyának, sem hülyének, és még plázás stílusom sincs. Képtelen vagyok pasit találni, és úgy érzem már bennem van a hiba. De akkor mégis mit kéne tennem ?


Mint írtam, nem vagyok egy kiemelkedő szépség de csúnya sem. Nincs fekete cica szemem és műkörmöm sem. Ha csinálni kell valamit nem esik nehezemre (főzés takarítás). Mindenről van véleményem, úgy érzem lehet velem beszélgetni. Sok(új)dologra vevő vagyok. Nem ment rajtam végig egy fél város. Nincsenek káros szenvedélyeim. Ha valamivel be akartok támadni, hajrá de nem ezért írtam le ezt elsősorban. Mit tegyek hogy találjak valakit ? Ezekkel mi a baj vagy mi hiányzik belőlem, ami ennyire lényeges ? Nagyon el vagyok keseredve.


(Ha valakit érdekel, azért tettem fel a kérdést mert most történt velem ilyen eset. Valakivel több is lehetett volna de ő egyszerűen lesz@r 2 napja... Ha én nem keresem ő sem).


Próbáljatok meg légyszi normális választ adni, vagy segíteni hogy tudjak változtatni. 18L


2015. nov. 10. 00:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Utolsó! A válaszod első fele helyén valód. De az ismerősöd elég nagy lúzer lehet. Csajozni a világ legegyszerűbb dolga!
2015. nov. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 mikeXxX ***** válasza:
Szerintem az első nagy probléma a korod azaz a legtöbb 18 éves fiú csak sz-x-et akar és nem barátnőt . De az is igaz , hogy ez kevés infó és ismerni is kéne hozzá mint ahogy itt már sokan írták .
2015. nov. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!


Privátban kaptam egy levelet hogy a rossz dolgokat is le kéne írni hátha összeáll a kép: Makacs vagyok, néha késős, van amikor jobb egyedül, ha zavar valami szóvá is teszem, céltudatos vagyok és ha valaki nem az akkor megkérdőjelezem. Lehet egy olyan oldalam is van amiből csak az jön le hogy beszólogatok.


Nem tudom a válaszokat szám szerint de válaszolnék 1-2 dologra. Tudom hogy a mai világ már másképp működik. Ha óvatosan is de képes vagyok kezdeményezni ha szeretnék valakit. Személyesen és neten is ismerkedtem. Beszélgetek fiúkkal és egyszer csak eltűnnek. Ezt nem tudom hova tenni. Kapcsolatot szeretnék nem kalandot de akkor sem hiszem el hogy a sokból 1 sem szeretett volna kapcsolatot.

2015. nov. 10. 11:46
 14/24 anonim ***** válasza:

Az a baj, hgy pasit keresel, nem pedig férfit. A kettő közt van különbség Kedves. Ahhoz, hogy tudjam mi a probléma veled, ismernem kellene téged, de gyanítom 200 km-re élsz, mint mindenki itt. :)

Most tulajdonképpen az a problémád, hogy nem keresnek téged maguktól? Vagy mi a gond? Privátban is leírhatod.

2015. nov. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
"Beszélgetek fiúkkal és egyszer csak eltűnnek." Ez érdekes dolog egyébként. Velem is ugyanez van, de én férfi vagyok, sajnos nem sikerült rájönnöm az okára a dolognak. Lehet ugyanaz a gond mindkettőnknél, de kérdés mi az.
2015. nov. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Az én kérdéseimre nem válaszoltál. Azt mondod céltudatos vagy, milyen értelemben? Tudod, mi szeretnél lenni? Az, hogy nem vagy csúnya, azt is jelenti, hogy nem vagy túlsúlyos? (itt a cukor alapú szénhidrátokból lerakodó zsírra gondolok elsősorban, nem a vastagabb combokra és "széles" csípőre). Emberek között jársz, mégis egy szürke kisegér vagy? Na ez az érdekes, amíg azt látom hogy a hímek másznak mindenkire egy buliban, de máshol is, főleg ha a lány érdeklődik. Falusi vagy? Ezek ismerete segítene leírni a helyzetet, hogy mitől lenne neked könnyebb.
2015. nov. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Tudom mi szeretnék lenni, azt hogyan érhetem el és teszek is érte emellett más céljaim is vannak. Folyamatosan mozgok, a cukor alapú dolgok nagyon elvétve találhatók meg az étrendemben. Nem falusi vagyok.


Régebben még férfit akartam de mára már feladtam és reálisan látom a helyzetem.

2015. nov. 10. 15:29
 18/24 anonim ***** válasza:

mégis hány pasi után vontad le ezt a statisztikát? ha 10 alatt van a szám, akkor bőven keresgélj, ha fölött akkor csak szimplán keresgélj tovább :)

Valakit úgy is megfog a belsőd, az éned :)

2015. nov. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Én meg hogy találjak egy olyan lányt, mint Te? Meg ne változzál, kérlek, maradj amilyen vagy. Ne tartsd hátránynak, ami az előnyöd: hogy a felszínes fiúk lekopnak. Lesz majd, aki megbecsül, ne keseredj el! :)
2015. nov. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ha budapesti vagy, akkor gyere, ismerőseimmel épp megyünk egy helyre jövő héten, hasonló korosztályban hozzád. Csatlakozz, és ha igazak, amiket mondtál, akkor utána válogathatsz azok közül, akik elkérték a számodat.
2015. nov. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!