Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Képtelen vagyok felfogni, mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képtelen vagyok felfogni, mi a baj velem? L

Figyelt kérdés

Amikor találok egy megfelelő pasit, akivel kölcsönösen szimpatikusak vagyunk egymásnak, pár nap után mintha nem is létezne a dolog. Nem tartom magam csúnyának, sem hülyének, és még plázás stílusom sincs. Képtelen vagyok pasit találni, és úgy érzem már bennem van a hiba. De akkor mégis mit kéne tennem ?


Mint írtam, nem vagyok egy kiemelkedő szépség de csúnya sem. Nincs fekete cica szemem és műkörmöm sem. Ha csinálni kell valamit nem esik nehezemre (főzés takarítás). Mindenről van véleményem, úgy érzem lehet velem beszélgetni. Sok(új)dologra vevő vagyok. Nem ment rajtam végig egy fél város. Nincsenek káros szenvedélyeim. Ha valamivel be akartok támadni, hajrá de nem ezért írtam le ezt elsősorban. Mit tegyek hogy találjak valakit ? Ezekkel mi a baj vagy mi hiányzik belőlem, ami ennyire lényeges ? Nagyon el vagyok keseredve.


(Ha valakit érdekel, azért tettem fel a kérdést mert most történt velem ilyen eset. Valakivel több is lehetett volna de ő egyszerűen lesz@r 2 napja... Ha én nem keresem ő sem).


Próbáljatok meg légyszi normális választ adni, vagy segíteni hogy tudjak változtatni. 18L


2015. nov. 10. 00:04
1 2 3
 21/24 anonim válasza:

Neked mi a fontos egy férfiban? Mit vársz tőle belsőleg, külsőleg?


Én ugyanígy vagyok amúgy, aki engem érdekel, azt én nem érdeklem... pedig nem népszerű lányokat nézem, hanem jobb szeretem, ha visszahúzódó, szolid egy nő. Mégis ez van. :/

2015. nov. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Barron válasza:

Ugyan ez van velem is, csak fordítva. Én a csajoknál nemtudok mit csinálni. Mindenki pozitív vissza jelzését ad, hogy jól nézek ki. 2 és fél éve volt utoljára barátnőm, azelőtt valahogy akit akartam azt megkaptam. Most meg tehetetlen vagyok a lányoknál. Valahogy nálam kimerül a beszélgetés annyiba, hogy szia mizu:D:D:DD:D.

19F

2015. nov. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 vorarlberna ***** válasza:
Szerintem csak tedd a dolgod továbbra is, kelj fel minden reggel, tanulj, ismerkedj új emberekkel, legyenek saját önálló gondolatid. Igenis válogasd meg barátaidat, ismerőseidet, keress egy pasit egy férfit, de saját magadnál jobban senki sem ismeri a tested. Aztán ha valaki fennakad, és sokkal tovább van veled és megértőbb és nem egy kapcsolatfüggő pióca gondold velekomolyabban is. Alakulj még ki van időd. És mindig legyen nálad törölköző!
2015. nov. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Hadd javasoljak egy cikket, nagyban érinthet téged is. Szerintem olvasd el, nem kárba veszett idő.

[link]


Annyit fűznék hozzá, hogy azért nem kell bepánikolni, de figyelj oda. Akit tőlem akartak elcsábítani, az 20 éves volt, de így is volt olyan hülye, hogy amíg nem jött rá, hogy egy kretén az illető, addig különösen nem is zavartatta magát és két oldalról égette a gyertyát. A világ már csak ilyen "szép".

2015. nov. 11. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!