Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az ilyen miért van elítélve?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen miért van elítélve?

Figyelt kérdés

Olvasom itt a kérdéseket, és van olyan, hogy egyenesen mesélték, hogy így meg úgy megaláznák a nőt, a szájába köpnének, meg húznák a hajukat, fojtogatnák... és az érdekes, hogy oda írtak a nők, nem is egy, hogy az bejönne nekik !

Én csak az anált szeretem (nővel, hetero férfi vagyok), és egyből milyen rossz ember vagyok, meg milyen undorító stb stb...

Mi ez már ?


Főleg nők válaszát várom, de bárki elmodhatja ugye a véleményét...

Ha írtok, légyszives nemeteket és saját életkorotokat tegyétek a válaszotok végére.

Köszi



2016. jan. 13. 20:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Ne agyalj ezen. Hülyék az emberek. Te is, hogy ennyire kiakaszt mások véleménye.
2016. jan. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az igazság, hogy nem ez érdekel, csak már kifordult a világ magából és beszélgetni sem tudok senkivel...
2016. jan. 13. 20:56
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Sok no szeret alarendelt szereppben lenni szex kozben.

Ha a ferfi dominal es megalazza, az bejon nekik.

Persze csak es kizarolag, amig mindez a haloszobaban marad, es az eletben egyenrangu felkent tekintenek egymasra.


Az agyban kieljuk allatias osztoneinket, az eletben meg legyunk emberek. ;)


Az anal viszont nagyon korulmenyes, es keves no leli benne oromet. Te szeretned, ha egy no felcsatolhatoval analisan kenyeztetni? Pedig anatomailag ugyan az a ketto, te is azt erezned, amit o. Sot, a prosztata miatt a ferfiak meg jobban is elvezhetik.

2016. jan. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nos szerintem mindegyik túlzás, az anális is.

Én meg azt nem értem h az embereknek miért nem elég az orális és vaginális... megunták vagy mi?


Én csak attól félek h előbb utóbb ez ráragad a csajokra is és el fogják várni h belerakjuk a péniszünket oda ahonnan a barna medve mászik elő. Nem értem hogy lehet erre felizgulni.

2016. jan. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
41%

Én nem hiszem hogy attól hogy valakinek adott szexuális vágyai vannak (persze reális kereteken belül) attól jó vagy rossz esetleg undorító ember lenne. Én soha nem mennék bele az análba mert ugyan maga az anál nem undorít de az szörnyen zavarna ha szaros lenne a farka vége a partneremnek, inkább maga a gondolat undorító nekem hogy nyalogassuk, az ujjunkat és egyéb tárgyakat vagy épp a nemi szervet bedugjuk oda. Emellett úgy vélem nem egészséges és veszélyes de nem is ez a lényeg. Nekem a más szájába köpés egy szinten áll a bedugnám a nyelvem a végbélbe vággyal. Viszont a fojtás hajtépés (persze módjával) nekem is bejön. A nők megalázása és a szopatás nekem is kiüti a biztosítékot mert szerintem egy önmagával békében élő és lelki sérülésektől mentes ember nem élvezi az ilyesmit.

De ez ugyanúgy az illető magánügye mint neked az anál. Én se veled se azzal aki azt a számomra elképzelhetetlen taknyosra szopatós seggnyalatós vágyat írta nem tudnék kapcsolatban élni hiszen egész más irányú vágyaink lennének.

Sokan írják az análos kérdésre is hogy szeretik. Értelem szerűen a másfajta perverziókra is vannak kapható lányok.

2016. jan. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
2016. jan. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
38%
Anális fojtogatás. Hihihi! Eszembe jut gyerekkorom. Mentünk lopni, valaki mondta közülünk, hogy menjünk inkább fára mászni. Jól kiröhögtük. Most rajtad röhögnek, de visszagondolva jobb lett volna a famászás. Ilyen degenerált világ van most. 42F
2016. jan. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok a kor és nem lemaradt

20/l

2016. jan. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nyugi kérdező! Mindjárt jön Joe.38 és majd mindannyiunkat (megint) jól felvilágosít, hogy bizony mindez a mocskos feministák miatt van. Már alig várom. Mindig élmény olvasni. :)
2016. jan. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én pont ezért nem szeretek ilyenekre válaszolni, mert rögtön én leszek az aberrált állat. Pedig úgy tartom, hogy amit mindkét fél élvez, azt miért ne csinálhatná? 26N
2016. jan. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!