Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 31 hetes ikrek kismama vagyok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 hetes ikrek kismama vagyok. A párom megcsalt egy "hivatásossal". Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Megtaláltam egy facebook chat beszélgetését, amelyben munkatársa és egyben legjobb haverja az iránt érdeklődik, hogy felkereste-e a "csajt", aki ajánlott, a párom pedig válaszolt neki, hogy igen, 12 ezret hagyott ott 1 óráért, és idézem "háromszor ment végig rajta".

Eztán kitárgyalták a lány képességeit és adottságait... Nem szívesen mennék bele, iszonyú érzés volt olvasni.


31 hetes terhes vagyok ikrekkel, gyakorlatilag a terhesség eleje óta veszélyeztetett. Se szex, sőt, már az ágyból sem nagyon kelhetek ki. Ennek ellenére mindig igyekeztem őt kielégíteni, de ezek szerint ez nem volt elég.

Most nagyon összetörtem, és nem tudom, mihez kezdjek. Ő még nem tudja, hogy tudom.

Az egyetlen, ami vigasztal, hogy egy hivatásoshoz ment el, és nem becsajozott, vagy összejött valaki mással. De ez persze sovány vigasz.


2016. ápr. 23. 09:18
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elírtam a kérdésben: 31 hetes ikreS kismama vagyok, nem ikrek.
2016. ápr. 23. 09:18
 2/67 A kérdező kommentje:
Elnézést az elgépelésekért, meg hibákért, nem igazán figyeltem a gépelésnél.
2016. ápr. 23. 09:19
 3/67 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon sajnálom, közben pedig nem értem, hogy ilyen esetben a nők miért nem rögtön a férjjel beszélik meg az ilyent, ha egyértelmű a helyzet. Kérdezz rá, de ne engedd, hogy kimagyarázza, kérdezd meg tőle, hogy ezek után mi a jövőképe, mik a további tervei? Ha nem lesz időd rá a baba mellett, akkor majd minduntalan azon kell -e aggódnod, hogy félre jár?
2016. ápr. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
100%
Nos, lehet szembesiteni és választás elé állítani, amiből ugye lehet válás, vagy lehet szemet hunyni és elfelejteni, meg se említeni. A kérdés az, hogy neked melyik a megfelelőbb. Nálam egyértelműen válás lenne belole
2016. ápr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim válasza:
86%

Nagyon sajnálom

Én sosem tudnám ezt megbocsájtani.

2016. ápr. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim válasza:
85%
Nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél. Nálam ez biztosan válóok lenne. Itt nem arról van szó, hogy elhanyagoltad vagy "nem érezte férfinak magát" , ezért meg akart hódítani úgymond valakit. Számomra sokkal rosszabb, hogy hivatásossal volt, már csak a fertőzés veszély miatt is. Egy felnőtt férfinak nem értem miért nincs akkora önuralma, hogy kibírjon szex nélkül pár hónapot....
2016. ápr. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
95%
Én sem tudnám megbocsájtani :( De ez én vagyok. Nem tudnék bízni benne,ami előbb vagy utóbb megölné a kapcsolatot! Számomra mindenhogy megbocsájthatatlan egy megcsalás,de terhesen... Az a megbocsájthatatlantól is megbocsájthatatlanabb :(
2016. ápr. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim válasza:
100%
Nagyon sajnálom, hogy ezt kell átélned, főleg terhesen. A párod egy érzéketlen tuskó. Majd kérdezd meg tőle, hogy mit szólna hozzá, ha esetleg neki lenne vmi balesete,ami ágyhoz köti pár hónapra,és te elmennél egy "hivatásoshoz",mert nem bírod ki míg felépül? Ráadásul te az ő babáit várod, az ő egészségük érdekében nem lehettek együtt, és ő ennek ellenére lépett félre. Gusztustalan. De a kedves haver is elég ocsmány figura.
2016. ápr. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 A kérdező kommentje:

Én is a váláson gondolkozom, de... eddig is rettegtem, mert pár hét múlva anya leszek, ráadásul ikreink lesznek. Eddig úgy volt, hogy mindezt ketten együtt csináljuk végig.

De egyedül? Ez halálra rémít.


A férjem mindenben segít, szó szerint körbeugrál. Annyi ajándékot, virágot, ezt-azt kaptam az elmúlt hetekben, amennyit egész életemben soha, és látom, mennyire várja a kicsik érkezését.

De ezek ellenére nem biztos, hogy le tudnám nyelni ezt az egészet.


Valaki írta, hogy a hivatásos rosszabb a fertőzésveszély miatt: úgy gondolom, hogy ez nem így van. Egy hivatásos lány sokkal jobban odafigyel a higiéniára és a védekezésre, mint mondjuk egy irodai titkárnő - hiszen a hivatásos ebből él.

Legalábbis szerintem.

2016. ápr. 23. 09:58
 10/67 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as!

A "haverról" csak annyit, és ez talán a legironikusabb az egészben, hogy az "esemény" másnapján ő jött el hozzánk segíteni kimeszelni a babaszobát...


Ismer(t)em a férjem, és tudom, hogy nagyon aktív szexuálisan, de egyszerűen nem tudom, hogyan kellene kezelnem ezt az egészet.

Csapkodhatok, kiabálhatok, semmin sem változtat.

Összepakolhatok és elköltözhetek, de az sem változtat semmin, sőt.


Este még azon gondolkoztam, megmenthetném-e a házasságunkat, most már abban sem vagyok biztos, hogy akarom-e egyáltalán. Megalázottnak érzem magam, és nagyon szomorúnak.

2016. ápr. 23. 10:03
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!