Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 31 hetes ikrek kismama vagyok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 hetes ikrek kismama vagyok. A párom megcsalt egy "hivatásossal". Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Megtaláltam egy facebook chat beszélgetését, amelyben munkatársa és egyben legjobb haverja az iránt érdeklődik, hogy felkereste-e a "csajt", aki ajánlott, a párom pedig válaszolt neki, hogy igen, 12 ezret hagyott ott 1 óráért, és idézem "háromszor ment végig rajta".

Eztán kitárgyalták a lány képességeit és adottságait... Nem szívesen mennék bele, iszonyú érzés volt olvasni.


31 hetes terhes vagyok ikrekkel, gyakorlatilag a terhesség eleje óta veszélyeztetett. Se szex, sőt, már az ágyból sem nagyon kelhetek ki. Ennek ellenére mindig igyekeztem őt kielégíteni, de ezek szerint ez nem volt elég.

Most nagyon összetörtem, és nem tudom, mihez kezdjek. Ő még nem tudja, hogy tudom.

Az egyetlen, ami vigasztal, hogy egy hivatásoshoz ment el, és nem becsajozott, vagy összejött valaki mással. De ez persze sovány vigasz.


2016. ápr. 23. 09:18
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 A kérdező kommentje:

A két kedves utolsó válaszoló!


Nagyon örülök, hogy az én kérdésemnél ilyen látványosan tesztek a problémámra (komolyan, péntek óta most mosolyodtam el igazán először, mikor ma reggel visszaolvastalak titeket).

Mindettől függetlenül kérlek, ne veszekedjetek, és ne sértegessétek egymást.


(Azt pedig mellesleg, tényleg csak felmerülő gondolatként jegyezném meg: volt itt évekkel ezelőtt egy kérdés, amiben az apuka 4,5 év után tudta meg, hogy a gyermeke nem az övé...)

Egy dolgot fogadjatok el, mindketten, kérlek: ilyen helyzetben NINCSENEK női-férfi frontvonalak. Vannak megcsalók és megcsaltak, mert egyik nem képviselői sem jobbak a másiknál.

2016. ápr. 24. 08:45
 52/67 anonim ***** válasza:

Kérdező.

Fentebb hosszasan reagáltam a problémádra és irtam a férfi ösztönökről.

De, hogy valaki életképtelennek meg mibden sz**rnak lehordjon azt azért nem fogom eltűrni.

2016. ápr. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 A kérdező kommentje:

Kedves 53-as!

Igen, tudom, de aztán szépen elment az egész "beszélgetés" egy személyeskedős veszekedés felé, ezt pedig nem szeretném. Természetesen nem kívánom, hogy eltűrd, hogy valaki negatív jelzőkkel illessen - már reagáltál rá, kész.

2016. ápr. 24. 11:46
 54/67 anonim ***** válasza:

"Inkább egyes nők hiszik hogy nekik mindent lehet és most nem a megcsalásra gondolok."


Igen, ahogyan ez tökéletesen elmondható egyes férfiakról. Na most akkor mi van? Semmi, fel kéne fogni, hogy ez itt nem a nemek harca és nem gyűlölködni kéne a másik nemmel szemben.. Vannak olyan emberek! Ennyi. Nem kell ujjal mutogatni, az mindenkinek megy.


Nyilván rögtön gondoltuk, hogy ezt is kimagyarázod, hogy az a legnagyobb rendben van, ha egy pasi félredug és felcsinál egy más nőt, na bezzeg ha egy nő lép félre és esik teherbe, akkor már egy utolsó *****. Egyik sem jobb a másiknál, a megcsalás éppannyira elítélendő egy férfinál is, mint egy nőnél.


"Igen. Ha egy nőbduf félre egyből a férjét, pasiját hibáztatja higy elhanyagolta vagy nem elégítette ki. "


Ez így rohadtul nem igaz. Már megint csak az általánosítás. Egész biztosan van olyan, aki a másik félre mutogat, nőknél, férfiaknál egyaránt, DE ne szórakozzunk már, hogy még mi vagyunk a hibásak, mert nem találtuk a világ legtermészetesebb dolgának, hogy a pasink más nőket is kúrogasson. Ez már a szánalom kategória. Lehetnek egy embernek igényei, de van egy HATÁR. Egy kapcsolatban nincs olyan igény, hogy "bocsi, de rajtad kívül másokat is meg fogok dugni/másokkal is dugni fogok! Ha csak nem nyílt kapcsolatról van szó, akkor ez koránt sem lehet egy elvárható igény. Vagyis elvárni elvárhatod, de akkor repülsz is. Az ilyen ember ne akarjon magának szeretetet, szerelmet, megbízhatóságot ha ő maga sem képes ezt a másiknak megadni!


"Egyik férfinak se elég egy punci hosszútávra."


De képzeld, elég. Az, hogy te ennyire ösztönlény vagy és nem tudsz a farkadnak parancsolni és képtelen vagy a monogámiára még nem jelenti azt, hogy minden férfi ilyen. Hála a jó Istennek.


"Bla bla. Pont, hogy a mai csajok nem ismerik ezeket a szavakat így tőlem nem fogjákmegkapni ezeket. "


Újabb általánosítás + egyben sületlenség is. Kezd összeállni a kép, egy idióta hímsoviniszta vagy, semmi más. Mindenért a nő hibás, mindenről a nő tehet, amit a férfinak szabad és a világ legtermészetesebb dolga, azt egy nőnek bizony nem lehet. Hogy lehet valakinek ennyire gyerekes, elcs*eszett felfogása, nem is értem. Gondolom jó pár nő kikosarazott, mert hát nyilván nem ütöd meg a mércét, aztán most rajtuk akarod levezetni a dühödet. Inkább pszichológus keress fel. Hidd el, egy épelméjű nő sem fog leállni veled, amint megtudja milyen ember is vagy, szóval egyáltalán nem fog senki rászorulni, hogy bármit is tőled kapjon meg. Szeretetet meg pláne nem.


"Pontosan ezt fogom tenni. Nyugi téged elkerülkek mint egy lepratelepet."


Nyugodj meg, bottal sem engedném, hogy egy ilyen undorító férfinak nevezett kisgyerek hozzámérjen, nem hogy másképp. Nem szorul rád, van akinek egyedül csak ÉN is megfelelek és nem akar minden nőt megdugni, bármennyire is hihetetlen :)

2016. ápr. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
És értem, mit írtál, hogy más gyerekét akarja felneveltetni a nő a pasijával. Ezt aláírom, hogy rohadt undorító és szemétdolog, de most a szimpla megcsalásról volt szó! Ami szerinted egy férfinál teljesen rendben, na de egy nő hogyan is merészeli.. Kettős mérce.
2016. ápr. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
Folytassátok privátban. Szegénynek elég, hogy megcsalta a férje, ne itt veszekedjetek a kérdésénél :)
2016. ápr. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
Mit beszéltetek azóta kérdező?
2016. ápr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:

"nem akar minden nőt megdugni, bármennyire is hihetetlen :"


Az elején még nem is. Neked Ennyire tetszik az ösztönlény szó? Vagy csak beakadt a szalag?


Amúgy reagáltam a kérdésre ua mert leírtam, hogy milyen hátrányokkal jár ha felrúgha a házasságát. Persze a bizalmat nagyon nehéz lesz visszaszerezni.

2016. ápr. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:

"Az elején még nem is. Neked Ennyire tetszik az ösztönlény szó? Vagy csak beakadt a szalag? "


Ne magadból indulj már ki. :) Hál istennek vannak még rendes férfiak, akik tisztában van a hűség szó fogalmával, az ösztönlényről meg annyit, hogy nem akadt be a lemez, de ha egyszer ezzel a szóval lehet téged a legjobban jellemezni, akkor nincs mit tenni.

2016. ápr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:

Téged meg a...a szűrő le sem engedné írni.

De tényleg nem akarom tovább offolni a kérdést.

2016. ápr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!