Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 31 hetes ikrek kismama vagyok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 hetes ikrek kismama vagyok. A párom megcsalt egy "hivatásossal". Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Megtaláltam egy facebook chat beszélgetését, amelyben munkatársa és egyben legjobb haverja az iránt érdeklődik, hogy felkereste-e a "csajt", aki ajánlott, a párom pedig válaszolt neki, hogy igen, 12 ezret hagyott ott 1 óráért, és idézem "háromszor ment végig rajta".

Eztán kitárgyalták a lány képességeit és adottságait... Nem szívesen mennék bele, iszonyú érzés volt olvasni.


31 hetes terhes vagyok ikrekkel, gyakorlatilag a terhesség eleje óta veszélyeztetett. Se szex, sőt, már az ágyból sem nagyon kelhetek ki. Ennek ellenére mindig igyekeztem őt kielégíteni, de ezek szerint ez nem volt elég.

Most nagyon összetörtem, és nem tudom, mihez kezdjek. Ő még nem tudja, hogy tudom.

Az egyetlen, ami vigasztal, hogy egy hivatásoshoz ment el, és nem becsajozott, vagy összejött valaki mással. De ez persze sovány vigasz.


2016. ápr. 23. 09:18
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
20%

Ez igaz, szerintem hivatásostól sokkal kisebb eséllyel lehet elkapni valamit. Mindig inkább pont az a veszélyes, amikor valaki azt hiszi, hogy hú őtőle aztán nem, mert rendes meg stb.

Szerintem használd ki ezentúl. Segítsen neked ha megszületnek a babák, elvégre együtt hoztátok össze őket, de semmi szex. Fogadd fel háztartásbelinek, dajkának, hogy legyen magadra is időd. Aztán majd az idő megoldja. Meg amit már írtam, beszélgess vele erről.

2016. ápr. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:
86%
Itt a legnagyobb gond az, hogy nagy valószínűséggel nem 1 alkalom lehetett ez. Kinek van szíve megcsalni a feleségét miközben az ikreit várja. Ez még férfi szemmel nézve is nagyon gáz...
2016. ápr. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim válasza:
92%
Az meg a másik, igaza van az utolsónak,hogy nem valószínű, hogy ez volt az első alkalom, mert ha eddig nem tett ilyet,nem hiszem, hogy pont akkor tenné, mikor a gyerekeit várod,főleg, ha tényleg annyira szeret,mint írtad,hogy mennyire körül rajong,akkor amúgy se vinné rá a lélek, de ilyenkor meg végképp nem. Én minél előbb beszélnék vele.
2016. ápr. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 A kérdező kommentje:

Kihasználni nem akarom - úgy érezném, ezzel lealacsonyodok a szintjére.


Kedves utolsó: biztos, hogy csak egy alkalom volt, említették a chat beszélgetésben. Azt is leírta (mármint a haverjának), hogy iszonyú lelkiismeret furdalása volt már akkor is, és szinte kirohant az ajtón, miután végzett, és azóta is nagyon bántja a dolog.

De ha ez így van, akkor miért csinálta? Komolyan képtelen vagyok felfogni...

2016. ápr. 23. 10:18
 15/67 anonim ***** válasza:
91%
Szuper,csak mondjuk más beszélgetést már régen kitörölhetett. Az csak egy dolog,hogy ezt most megtaláltad! Vagy lehet h a "barát" nem tud a többiről. Az ajándékokon meg ne csodálkozz. Tipikus...megcsal és veszi a virágokat,ajándékokat.
2016. ápr. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
7%

megnyugtatlak minden msodik férj félrelép csak sokan ügyesek és nem jön rá a feleseg

te olvastal bele a privat üzijébe

és mi van ha kamu az üzenet

na mindegy te kerested a bajt

megérdemled

2016. ápr. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
7%

Egy sima fizikai aktus miatt vagy kiakadva, úgy hogy a férjednek hónapok óta áll a fa@rka.

Szeretőt is tarthatna, akivel rendszeresen összejár, de ő egyszerűen csak elment levezetni azt amitől egy férfi agya felrobban. Mi ebben a gond? Tudom nem vagyunk állatok, de ez csak puszta akció volt. A monogámia ilyen szinten már aszketizmus. Vagy legalább orálisan levetted néhányszor.... na ugye.

Parádézhatsz, de kicsit a másik oldalt is meg kellene nézni.

2016. ápr. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 A kérdező kommentje:

10:29


Te normális vagy? Nyilván nem.


1. Fogalmad sincs, MIÉRT olvastam bele az üzeneteibe. Tehát már eleve rossz irányból indítottál. Tudod, nem csak kutakodós, a másik magánszféráját nem tisztelő nők vannak a világon... De nyilván te ezt nem tudod.


2. El sem tudom képzelni, hogy egy épeszű férfi MIÉRT írna ilyen kamuüzenetet. Adj tippeket, kérlek!


3. Én kerestem a bajt? Mivel? Erről is várom a bővebb véleményed.


4. A hozzád hasonló, "okos" emberek is megérdemelnének sok mindent...

2016. ápr. 23. 10:34
 19/67 anonim ***** válasza:
4%
Gondolom a szexhiány. Pedig csak a terhesség végén nem ajánlott, meg hát vannak más módszerek is. De ez csak egy hypothesis.
2016. ápr. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Nálunk sajnos a 13. hét óta nem lehet, orvosi javaslatra. Ettől függetlenül alkalmaztuk a "más módszereket", gyakorlatilag naponta...

2016. ápr. 23. 10:51
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!