Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 31 hetes ikrek kismama vagyok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 hetes ikrek kismama vagyok. A párom megcsalt egy "hivatásossal". Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Megtaláltam egy facebook chat beszélgetését, amelyben munkatársa és egyben legjobb haverja az iránt érdeklődik, hogy felkereste-e a "csajt", aki ajánlott, a párom pedig válaszolt neki, hogy igen, 12 ezret hagyott ott 1 óráért, és idézem "háromszor ment végig rajta".

Eztán kitárgyalták a lány képességeit és adottságait... Nem szívesen mennék bele, iszonyú érzés volt olvasni.


31 hetes terhes vagyok ikrekkel, gyakorlatilag a terhesség eleje óta veszélyeztetett. Se szex, sőt, már az ágyból sem nagyon kelhetek ki. Ennek ellenére mindig igyekeztem őt kielégíteni, de ezek szerint ez nem volt elég.

Most nagyon összetörtem, és nem tudom, mihez kezdjek. Ő még nem tudja, hogy tudom.

Az egyetlen, ami vigasztal, hogy egy hivatásoshoz ment el, és nem becsajozott, vagy összejött valaki mással. De ez persze sovány vigasz.


2016. ápr. 23. 09:18
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
12%
Ha nem tudod meg, mi történik? Semmi, mivel csak megdugott egy nőt, aki akár fizetős, akár csak egy másik nő. Ettől a ti kapcsolatotok semmit sem változott! Ennyire egyszerű! Nem embert ölt, csak jól érezte magát egy másik nővel és kész. Semmi több.
2016. ápr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
0%

"Meg aztán segítsd magadon, isten is megsegít, szokták mondani.:) A párod is ahelyett, hogy megoldaná magának, inkább elment egy hivatásossal. Hát gratulálok!"


Ezt a legkönnyeb. Verje csak ki magának.


" És inkább maradnék egyedül két kisgyerekkel, mert én ezt nem tudnám elviselni. Ez a legundorítóbb dolog, ahogy egy ember tehet a párjával."


Aha. Lehet itt a keményet adni de akkor nyilván azzal is tisztában vagy, hogy a gyerektartásból nem lehet meggazdagodni és a párkapcsolatoti piaci értéked kb a nullával lesz egyenlő.

2016. ápr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
68%

Ja persze, hát most mégis mi ezzel a baj, hogy egy házasságot az alapjainál fogva rúgott fel a férj..? Végül is csak a hűség egy kapcsolat alapja, de mi azzal a baj, hogy míg a feleség otthon van veszélyeztetett terhesként az ikerbabáival, ő közben k*urvákat dug? Most komolyan, van aki ezt teljesen komolyan gondolja? Hova fajul ez a világ? Ennyi féreg, gerinctelen ember hogyan létezhet?

Mik vagyunk mi, állatok, akik nem képesek parancsolni saját maguknak, akik az ösztöneiknek élnek?


Ha feleséged/férjed van, akkor VELE érezd jól magad és ne más nőkkel/férfiakkal. Szánalmas, hogy valaki ezt természetesnek tartja. Az ilyen megérdemelné, hogy egyedül maradjon, se feleség/férj, se család, se semmi. Akkor aztán lehet kedvükre mindenkivel összefeküdni. Vicc.

2016. ápr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
12%

Nyugodj már meg utolsó mert még infarktust kapsz.

Továbbra sem értem a problémát. Ha az idejét, figyelmét és erőforrásait Továbbra is a nőre és a kölyökre áldozza akkor a csajnak lesz valamilyen hátránya abból, hogy egyszer megba***tt egy qrvát? Szerintem nem. Egy férfi szexuális igénye sokkal magasabb mint egy nőé akik persze ezt nem hajlandóak komolyan venni. Itt az eremény.

2016. ápr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
10%
Szerinted a hűség a kapcsolat alapja. Szerintem fontosabb a szeretet, a közös értékrend, elfogadni a másikat,... Ha nektek csak a hűség számít, gratulálok a párotokhoz és a kapcsolatotokhoz, biztos nagyon szórakoztató és építő jellegű lehet...
2016. ápr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
71%

Látszik, hogy még csak hírből sem hallottatok a monogámiáról.. Még hogy mi baja lesz?! Én kérek elnézést, de szerintem egy kapcsolatban elvárható a szeretet, szerelem, márpedig aki félreb*aszik az nem szereti a másikat, mert akkor élből nem is lenne ilyenre képes, hogy mással bújik ágyba.


"Egy férfi szexuális igénye sokkal magasabb mint egy nőé akik persze ezt nem hajlandóak komolyan venni. "


És ez kit érdekel??! Komolyan ez a mentség, hogy nagyobb a szexuális vágyuk? És? Ez akkor most feljogosítja magyarul a férfiakat arra, hogy mikor épp kedvük szottyan, akkor megdugnak ezt-azt-amazt, akik történetesen nem a párjuk? Szép kis elképzelésed van a kapcsolat/házasság szó fogalmáról.. Már csak annyi a kérdésem, hogy akkor mi különböztet meg titeket az állatoktól? Ha ennyire ösztönlények vagytok és ennyire képtelenek vagytok uralkodni a saját farkatokon? Hát nem sok, az már biztos.

Apának meg biztos nagyon tiszteletre méltó és minta apuka lesz, aki már akkor csalta a kismamát, mikor a gyerek még csak a pocakban volt. Büszke lehet magára.


"Szerinted a hűség a kapcsolat alapja. Szerintem fontosabb a szeretet"


Ajj, ez fájt. Nem érzed ezt a hatalmas ellentétet, amit ez a rövid kis mondat tartalmaz? Szerinted a hűségnél fontosabb a szeretet? :D Hát ez jó, most nevetnem kell. Kezdjük már azzal, hogy aki képes a másikat megcsalni, az nem is szereti őt igazán, mert aki tényleg szereti a másikat, azt nem viszi rá a lélek, hogy ágyba bújjon mással. Innentől kezdve nincs értelme a mondatnak.

Igen is egy kapcsolat 2 emberből áll, ergo nincs se 3., se 4. fél, vagyis a normális, alaphelyzetben egyik sem csalja meg a másikat. Vagyis hűségesek egymáshoz! Nyilván emellett más fontos dolgok is vannak, ez természetesen, de valamilyen szinten mind a hűségességre épül. Mint a kölcsönös tisztelet, a szeretet.

2016. ápr. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
0%

Nem érzem az ellentétet, bocs.

Attól még mert valaki pár évente félredug, még lehet csodálatos apa, szerető férj és remek családfő.

Nem szép dolog valóban, de olyan korlátoltnak sem szép lenni, hogy "ha valaki képes a megcsalásra, akkor nem szereti a feleségét, égessük el, gonoszabb, mint egy anyagyilkos!"

Bocs, hogy a dagadt s.gg.tek, meg a pörököltszaftos otthonkátok, nem tartja ébren non-stop a férjeitek szexuális érdeklődését. Pedig ez lenne a helyes és elvárható egy valamire való férjtől.;) Főleg hogy 15 éve úgy mászol rá és úgy ülsz bele, abban a szögben, ahogy szereti... 15 éve, pont ugyanúgy ahogy ő szereti... Mi kell még, ezeknek semmi se jó? Ezek manapság nem is férfiak, hanem visszamaradott ösztönlények.

Pedig már attól fel kéne izgulni, hogy kimondod, hogy férj/feleség... Ha még ez sem elég, verje ki magának!


Kiszálltam a csevejből, hölgyeim, ezt még itt hagytam nektek, hogy lepontozhassatok.

Csókolom a kezeiteket, sok boldogságot mindenkinek! :*

2016. ápr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
3%

Ezt te döntöd el. ha tudod, hogy milyen nagy a szexuális étvágya, akkor elég nagy ra az esély, hogy ez mar megtörtént előbb is.

Az mas kerdes, hogy bedurcizva, eldobod a közös csalad lehetőséget s ezáltal a születendő gyerekek lesznek azok aki az egészet megfogjak a szívni. S tudom százból kilencvenkilenc no kap a fejéhez, de hat meg csalt, becsapott , de fogalmad sincs arról milyen egy gyereket pláne kettőt Felnevelni, anyagi, időbeli, lelki támasz nélkül.

Itt minden ferfi közöttük en is le leszek pontozva, mert a halálon kívül ez a második legnagyobb felelem, terhesen egyedül maradni. A történelem során milliószor megtörtént, hogy a férfiak ferde utakon jártak. Valaki jobban elnéző volt valaki, kevésbbé, de ettol függetlenül becsületesen fel neveltek a szuleinket, nagyszüleinket. Együtt oregedtek meg, mert a család fontosabb volt mindennel. Most a férfiak szexuális igénye, kicsapongasai semmit sem változtak, csak egy valami egyre többen, mennek az idős kor fele egyedül. En külföldön elek ebben az országban a single mum olyan természetes jelenség mintha valaki szemüveget viselne. De 40-50 évesen rengetegen rengetegen vannak egyedul, főleg nők. Nem szépek, s az erőforrásaik arra mentek el, hogy felneveljek a ket gyereket a ket különböző apától.

Remelem az apa mellett fogsz dönteni, ha amugy jo embernek, es jo apának tartod.

31f

2016. ápr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
Kérdező, azóta mi a helyzet? Sikerült megbeszélnetek? Hogy döntöttél?
2016. ápr. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
76%

"Attól még mert valaki pár évente félredug, még lehet csodálatos apa, szerető férj és remek családfő. "


Jó, rendben, hagyjuk, ezzel mindent elárultál magadról, nincs tovább miről beszélni.. :D Akinek ilyen felfogása van, az meg is érdemli a sorsát. Remélem neked is olyan feleséged lesz, aki majd pár évente félredugogat és ezzel minden a legnagyobb rendben lesz, hogy miközben te a feleségedet várod odahaza, ő más farkán pörög. Egészségedre. :)

2016. ápr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!