Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Romlik a szex es egyre keveseb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romlik a szex es egyre kevesebb. Mivel oldottatok meg ezt?

Figyelt kérdés
A baratnommel (40) ket eve vagyunk egyutt. Miota munkahelyett valtott alig szexelunk es csak en kezdemenyezek. Este szexeltunk de kozben elfordult es azt mondta nincs jol. Mindig azt mondja, jo velem a szex es, hogy kivanja O, de faradt hozza. Tudni kell, hogy nekem minden napos a szexualis etvagyam, de az utobbi 1 evben 2 hetente van csak szex. Mar kezdem gyanakodni, hogy lehet van neki mas, mert ezeket csak kifogasnak erzem, es ha O elelvez altalaban "kesobb folytatjuk", de persze ebbol nem lesz semmi, ezert titokban onkieligitem magam, de nekem nem erre lenne a szuksegem, viszont a beszelgetesek ellenere nem valtozik a dolog. Ismeri a szexualis etvagyam, es mindig azzal jon, hogy keressek olyan not, akivel le tudok minden nap fekudni. Neha azt erzem arra var, hogy csaljam meg, hogy is is nyugodtan lefekudhessen masokkal.

2018. márc. 8. 02:16
 1/8 A kérdező kommentje:
en 30F
2018. márc. 8. 02:17
 2/8 anonim válasza:

Mah ezt kb igy kellene megbeszelni vele.

Ezt igy kerek perec elmondani neki, de finom dialektusokkal, hogy erre mit valaszolna.

2018. márc. 8. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem keress egy huszonéves lányt. Érezhetően nem kíván téged és a többi csak süket duma. Elelvez és leallit, hogy majd később befejezitek?
2018. márc. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Érzelmeiteket gyakoroljátok. Elég végstádiumos kihültség.
2018. márc. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
HA mindketten korotoknak megfelelő partnert találtok valószínűleg nincs ez a probléma
2018. márc. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A válast saját magad meg is adtad, idézvén őt. Ő nem tud, vagy épp nem akar többet nyújtani, csak épp nincs gerinc benne hogy kimondja, váljatok szét.


De a lényeg a lényeg, te ennél lényegesen többre vágysz, ami tekintve hogy 30 éves vagy, teljesen érthető is.


Nem ő a nagy Ő...


Lépned kell.

2018. márc. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
En is ugy gondolom, hogy nem kellene eldobjam a 30-as eveimet es marokmarcsizni titokban. Mar probaltuk lezarni a kapcsolatot, de nem megy. Ki vagyok En hasznalva redesen ez a helyzet.
2018. márc. 8. 16:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Lótüdőt, kedves egyes. Egy nővel em megbeszélni kell, ha kevés a szex, hanem hangulatot teremteni hozzá. Meghozni a kedvét.
2018. márc. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!