Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van még ilyen férfi a világon? 🤔

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még ilyen férfi a világon? 🤔

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is: szeretném elkerülni a sértődött vagy a nem saját inget magára öltő férfiak ösztönös, de nem hasznos véleményeit. Az elején le kell szögeznem tehát, hogy kérdésem pusztán a tapasztalataimból adódó kétségbe esésemből ered, és közel sem általánosítható minden férfire! Illetve nem zárom ki a lehetőségét a fordított helyzetnek sem!


Szóval...

Életem során 5 férfivel éltem tartós kapcsolatban. Szexuális étvágyam mindig is nagy volt, ezért imádok minden olyasmit ami kicsit extrémebb vagy szokatlanabb (de nem a beteg kategória). Az orális és a kézzel történő kielégítés alap számomra, a kielégülés "termékét" is élvezem minden formában. Ezt sokszor én kívánom meg hamarabb, mint a férfi mellettem. Az igényeimet pedig ugyanilyen nyitottsággal közlöm a másik fél felé (persze játékos, egyértelmű, és nem követelőző formában).


Mégis...

Az összes pasi állította eddig, hogy szeretné, ha én is orgazmushoz jutnék. Felül ez könnyen megy, hisz én irányítok. Minden más pozícióban kell egy hosszabb (10-15 perces) előjáték. Ha ez nincs meg, szinte lehetetlen hogy a csúcsra jussak. És itt jön a probléma. Hiába mondom el mire vágyom, hiába teszem meg a férfinak aminek én is örülnék, és a pasi hiába várja annyira tőlem az orgazmust: odáig már nem jut el, hogy előtte VAGY utána kényeztessen egyéb módokon. Persze nem minden alkalommal, hiszen létezik olyan hogy gyors menet, amivel szintén semmi baj.


DE

Kezdek végleg elkeseredni. Én jussak el a csúcsra, de ők már nem tesznek ezért extra befektetést. Valóban olyan megterhelő a nőt még utána kielégíteni? Valóban a kényelem irányít, miszerint ha a férfi elérte aktus közben az orgazmust, akkor a nőnek is akkor kell? Valóban az a tévhit él bennük, hogy ha két csók, egy kis tapi után bedugják akkor mi már el is aléltünk? A szex orgazmus nélkül is jó, de az önzőség még így is el tudja rontani.


Olyan pasira vágynék, aki nem csak mondja, hogy örömet akar szerezni, hanem egyben tenni is képes érte. Akivel kölcsönösen adhatunk és kényeztethetünk. (Ez nem a társkeresés helye).


Mik a vélemények, tapasztalatok? Nők és férfiak válaszai egyaránt érdekelnek.


22/N



2018. nov. 27. 23:04
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
12%
Úgy tűnik az 5 férfi közül egyiküknek sem értél meg annyit. Ez mondjuk valahol téged minősít. Érdekes módon én nem igazán tapasztaltam ilyet férfiaknál. Általánosítasz a saját tapasztalataid alapján, nem mi tehetünk arról, hogy ennyit érsz a férfiaknak. Hidd el akit szeretnek, nem csak egy két lábon járó lyukat látnak benne, azt kielégítik.
2018. nov. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
40%
Arról meg már ne is beszéljünk, hogy 22 éved alatt 5 férfival éltél TARTÓS kapcsolatban. Ez az év vicce :)
2018. nov. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim válasza:
77%
Imádom, mikor valaki ennyire értelmesen letudja írni a problémáját, egyébként én teljesen átérzem ezt férfinként, én is azt szeretném, hogy az épp aktuális páromnak a lehető legjobb legyen, a buli előtt lévő kényeztetéssel semmi bajom egyébként, de az utána lévő az megterhelő, egyszer olvastam egy cikket ( ami nem humbuk noklapja, meg style magazin meg tarsai hanem normális egészségügyi) , miszerint a férfiak kielégülés után fáradtak lesznek egy bizonyos anyag ürülése után, ezért számomra az utáni nehezebb, pedig tényleg akkor is akarom, hogy a páromnak a lehető legjobb legyen
2018. nov. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

Kedves 1.!

Nem tudom honnan ered a jóindulatod, de ez lehet a legvonzóbb tulajdonságod.

Abban igazad van, hogy 4 tartós kapcsolatot akartam írni, de akkor már beküldtem a kérdést. 2 2,5 éves és 2 kb fél éves kapcsolaton vagyok túl. Köszi, hogy felhívtad a hibámra a figyelmemet! Legyen szép estéd! :)

2018. nov. 27. 23:15
 5/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 3.! Ez teljesen érthető és erről nem is tudtam!
2018. nov. 27. 23:16
 6/39 anonim válasza:
29%

Egyetértek #1-el. Ha igazán szeretek valakit, az ő kielégülése ugyanolyan fontos számomra, mint a sajátom.


Én pl. olyan srác vagyok, aki tök lassan megy el, általában az eddigi exeim után valamivel később sikeredett csak.


Lehet, hogy ettől függetlenül, de eddig engem sokkal jobban inspirált mindig, hogy a barátnőmnek jó legyen, mint az, hogy nekem.

2018. nov. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
18%
#4 nem kell megsértődni, bár lehet hogy kissé nyersre sikerült a megfogalmazásom, de azért a lényege remélem átment. Hogy 5 férfiból 5 tényleg csak az ürítőlyukat látta benned, miközben te tényleg egy szeretetreméltó angyal vagy, az már csak matematikailag is eléggé valószínűtlen. Ezért írtam, hogy a hiba garantáltan benned van. Egyiküknek sem értél többet. Ezt becsomagolhattam volna szebben is, elismerem, de jobb az őszinteség, hátha felébreszt, és ezt a legjobb szándékkal mondom.
2018. nov. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
13%

És mint látod, egy férfi is megerősítette a véleményem és tapasztalatom. Nem az egész férfi társadalmat kell hibáztatni, csak mert neked a lábaid közt lévő lyuk a legnagyobb erősséged. Ami mellesleg süt a szövegedből is :-)

Nem baj, kellenek az ilyen nők is, csak akkor ne panaszkodj, ha arra használnak, amire való vagy, hanem próbálj meg változtatni.

2018. nov. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

Kedves 8.!

Jó hírem van számodra: neked is van erősséged. Ráadásul 2 is! A szövegértés és az emberismeret. Remélem mész is velük valamire 😊 manapság nehéz jó állást találni...

2018. nov. 27. 23:29
 10/39 anonim ***** válasza:
16%

Úgy tűnik,érzékeny pontra tapintottam...:-)

Nem én részleteztem fél oldalon keresztül, hogy mekkora ribizli vagyok :-)

Ha saját magadban is ezt látod a legnagyobb erősségnek, akkor a férfiaktól miért várod, hogy meglássák benned a Nőt?

Azt hiszed bántásból írom, de majd ahogy érettebb leszel kicsit gondolkodásban, rá fogsz jönni magad is.

Mindenestre kívánom hogy sikerüljön eljutnod odáig, hogy a nőt is meglássák benned a férfiak, ne csak a lyukat.

2018. nov. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!