Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van még ilyen férfi a világon? 🤔

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még ilyen férfi a világon? 🤔

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is: szeretném elkerülni a sértődött vagy a nem saját inget magára öltő férfiak ösztönös, de nem hasznos véleményeit. Az elején le kell szögeznem tehát, hogy kérdésem pusztán a tapasztalataimból adódó kétségbe esésemből ered, és közel sem általánosítható minden férfire! Illetve nem zárom ki a lehetőségét a fordított helyzetnek sem!


Szóval...

Életem során 5 férfivel éltem tartós kapcsolatban. Szexuális étvágyam mindig is nagy volt, ezért imádok minden olyasmit ami kicsit extrémebb vagy szokatlanabb (de nem a beteg kategória). Az orális és a kézzel történő kielégítés alap számomra, a kielégülés "termékét" is élvezem minden formában. Ezt sokszor én kívánom meg hamarabb, mint a férfi mellettem. Az igényeimet pedig ugyanilyen nyitottsággal közlöm a másik fél felé (persze játékos, egyértelmű, és nem követelőző formában).


Mégis...

Az összes pasi állította eddig, hogy szeretné, ha én is orgazmushoz jutnék. Felül ez könnyen megy, hisz én irányítok. Minden más pozícióban kell egy hosszabb (10-15 perces) előjáték. Ha ez nincs meg, szinte lehetetlen hogy a csúcsra jussak. És itt jön a probléma. Hiába mondom el mire vágyom, hiába teszem meg a férfinak aminek én is örülnék, és a pasi hiába várja annyira tőlem az orgazmust: odáig már nem jut el, hogy előtte VAGY utána kényeztessen egyéb módokon. Persze nem minden alkalommal, hiszen létezik olyan hogy gyors menet, amivel szintén semmi baj.


DE

Kezdek végleg elkeseredni. Én jussak el a csúcsra, de ők már nem tesznek ezért extra befektetést. Valóban olyan megterhelő a nőt még utána kielégíteni? Valóban a kényelem irányít, miszerint ha a férfi elérte aktus közben az orgazmust, akkor a nőnek is akkor kell? Valóban az a tévhit él bennük, hogy ha két csók, egy kis tapi után bedugják akkor mi már el is aléltünk? A szex orgazmus nélkül is jó, de az önzőség még így is el tudja rontani.


Olyan pasira vágynék, aki nem csak mondja, hogy örömet akar szerezni, hanem egyben tenni is képes érte. Akivel kölcsönösen adhatunk és kényeztethetünk. (Ez nem a társkeresés helye).


Mik a vélemények, tapasztalatok? Nők és férfiak válaszai egyaránt érdekelnek.


22/N



2018. nov. 27. 23:04
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
74%

Van, de csak elvétve. Mondjuk húszból egy, akinek nem csak a szája nagy.

Kétszer ennyi idős vagyok, és sokkal (nagyon sokkal) több pasival szexeltem.

Mindig, mindegyik meg van győződve, hogy ő mindenkinek tud orgazmust okozni, akár egymás után többször is. De a többség 5 perc alatt kész. Az is, akivel eskü ilyen még sose fordult elő, de neked olyan szűk és úgy mozogsz, hogy bocsi...


Hiúsági kérdést csinálnak az egészből. Ha megmondod, hogy mit szeretnél, akkor besértődik, hogy rossz az ágyban. De eszébe sincs változtatni. Azt viszont elvárják, hogy élvezz el. De azért ne kelljen egy órát dolgozni rajtad.

Sokan inkább elkerülik a konfliktust, és úgy tesznek, mintha jó lenne. Amivel a következő lánnyal tolnak ki. "Te vagy frigid, mert a Manci 5 perc alatt háromszor elment."

És ez az irreális elvárás akkora nyomás rajtad, hogy inkább te is színlelsz.

Az még rosszabb, mikor a pasi elhiteti, hogy ilyen a jó szex, te vagy nimfomán.

A nagyon sok szexpartner így jön össze. Amikor nem horgonyzol le olyan mellett, akivel nem jó a szex. Nem csak elsőre, tizedjére se.

Ééés: ilyenkor persze ribizli vagy, aki nem ér annyit, hogy rendesen fel légyen izgatva, jól ki legyen nyalva... Hát csodás.

Én meg azt mondom, hogy amíg nem vagyok szárazra nyalva, addig senki se teszi belém a farkát. Nem tetszik? Lehet ballagni. Ezen a világon csak a fax van ingyen, de azt minden sarkon osztogatják.

2018. nov. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Talán el kell gondolkodni azon, hogy rossz típusú pasikat szedsz fel. Mert amit leírtál az tipikus önző felfogás, hogy nem foglalkoznak veled és azért ez nem csak szex terén jön ki egy embernél hanem máshol is észrevehető. Én személy szerint nem csak a nő kedvéért hanem saját élvezeti szempontból is szeretem a hosszabb előjátékot, szóval hál isten ilyen problémám még sosem volt, és eddig mindig bírtam addig amíg a nő is eltudott menni (egy kivételesen nehezen elélvező nőt leszámítva) szóval utólagos rásegítésre csak abban az egy esetben volt szükség de akkor sem hagytam hoppon :) 28/F
2018. nov. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
0%

#25 nő vagyok, a "nem mi tehetünk róla" részből nem tudom, miért következtetsz arra, hogy férfi lennék. Nem más tehet arról, hogy mindenki csak egy lyukat lát a kérdezőben, hanem ő maga. Ennyi lett volna a mondandóm. Hozzátettem, hogy én ilyet szinte egyetlen férfinál sem tapasztaltam. Ergo a hiba a kérdezőben van, mondjuk ha végigolvasod a szövegét, egyértelműen ki is derül belőle, hogy ő sem tartja magát többre. Ez az amin lehet változtatni, javítani, és akkor majd a nőt is meglátják benne, nem csak a lyukat.

Ha férfi/lúzer örökszűz férfi lennék, vagy bárki akit hallani akarsz, akkor a többi férfi kommentelőhöz hasonlóan (tisztelet a-ha jól számolom-egyetlen kivételnek) én is nekilátnék pátyolgatni a kérdező kis lelkét.

2018. nov. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%

Termeszetesen mindenki mindig azt fogja mondani, hogy neki nagyon fontos a parja orgazmusa stbstb. A valosagban meg talan eszre sem veszik, hogy jartal e a csucson kozben vagy sem. Vagy ugy vannak vele, hogy most nem ertel oda, de majd legkozelebb, meg ha nem szolsz valszeg nem is zavar. Ezt csak es kizarolag akkor tudod majd kideriteni, ha mar kapcsolatban vagy az illetovel. Ha valakivel nem lehet kommunikalni azt dobni kell a francba, mert ez a kapcsolat mas reszeire is ki fog hatni.


Amugy mindig is meglepett, hogy nehany faszinak nehezere esik ilyen alap instrukciokat kovetni, amikor elvileg egy olyan novel vannak akit szeretnek. Hallottam olyanokrol is akik rendesen megsertodnek, ha azt kerik toluk, hogy valamit maskepp csinaljanak. Sot meg egyszer azt is meselte valaki, hogy a bak rendesen megtiltotta, hogy a csiklojat izgassa kozben, mert az “nem igazi orgazmus”. Tok erdekelne, hol lehet osszekukazni ilyen balekokat, mert odamennek megfigyelni oket, mint Steve Irwin (rip) az aligatorokat anno.

2018. nov. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
50%
Amugy hany onkent jelentkezo biztositott privatban arrol, hogy eljuttat a csucsra teljesen onzetlenul? :D
2018. nov. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%

"És itt jön a probléma. Hiába mondom el mire vágyom, hiába teszem meg a férfinak aminek én is örülnék, és a pasi hiába várja annyira tőlem az orgazmust: odáig már nem jut el, hogy előtte VAGY utána kényeztessen egyéb módokon."


(válaszaidat nem olvastam, csak a kérdésre reagálok)


ugye köztudott, hogy a nőknek több időre van szükségük az izgalmi szint felkorbácsolásához mint a pasiknak, cserébe az további is tart (még orgazmus után is)

ellenben a pasik gyorsabban reagálnak és az élvezésüket követően a libidójuk gyorsabban csökken


ez az egyik oka annak amiért meglehetősen nehéz a másik nem fejével átélni a szexualitás miértjeit (miért jó neki a szex? meddig/hogyan jó, stb.)


másrészt a kérdésedben egyértelműen írsz arról, hogy tisztázod, hogy te miként jutsz orgazmushoz

ezzel szemben a pasi nem tesz érted csak az orgazmusod várja

számomra ez nagyon "lelombozó" mégis miért hozzánk a kérdés, ha egyértelműen a férfi módszereivel, viselkedésével és technikájával van probléma?


vélemények és tapasztalatok?

az, hogy a nők és férfiak egyaránt önzőek, gátlásosak, félénkek. ezt javában a neveltetésünk és a szkriptek társadalmi elfogadása okozza, ez innentől nagyon összetett és tág témakör és most nincs kedvem esszét írni róla :D


de ha egy tanácsot elfogadsz, akkor annyit írnék, hogy a megfelelő (minőségi) szexhez mélyebben ismerd meg a partnered és fontos, hogy olyat válassz aki megfelelő szexuális kultúrával rendelkezik máskülönben gyakran fogsz tudni szexelni, de összességében sosem kapod majd meg azt amit a kiemelkedő szex nyújthat


27ffi

2018. nov. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 mikeXxX ***** válasza:
100%
Ez az 5 férfi önző volt ennyi . 39f
2018. nov. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%
Ajjaj, azt gyanítom, hogy sokan nem a helyén kezelik itt ezt a teljesen jól feltett kérdést, pedig szerintem tök egyszerű a válasz...
2018. nov. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

$31 "Lehet ballagni. Ezen a világon csak a fax van ingyen, de azt minden sarkon osztogatják."


Mekkora egy olcsó büdös k...va az ilyen :Dd

Még ilyen dumát... és ilyen rongyokat pontoznak fel?

2019. ápr. 13. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!