Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Érdekelne egy fogyás modszer...

Érdekelne egy fogyás modszer amiről hallottam, és érdekel, hogy van-e aki már csinálta, tapasztalat, pozitiv negativ eredmény?

Figyelt kérdés

Állitolag nincs helyi zsirégetés, de persze ha valamire konkrétan edzel ott jobban fog égni a zsir és jobban fejlődni az izom. Én hasrol szeretnék főjépp fogyni, mert minden rendben, csak a pocak picit nagyobb a kellettnél.

Olvastam, hogy van akik minden edzésnél sztreccsfoliát tekernek a hasuk körül és azáltal jobban izzadnak és fogynak a hasukra. Vélemény? Beválhat?


2018. szept. 21. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
egy próbát nem ér meg?
2018. szept. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Állitolag nincs helyi zsirégetés, de persze ha valamire konkrétan edzel ott jobban fog égni a zsir és jobban fejlődni az izom."

Ha nincs helyi zsírégetés, az azt jelenti, hogy akármennyit dolgoztatod az adott testrészt, nem célzottan onnan fog olvadni a zsír. Izzadással vizet vesztesz, nem zsírt. De ahogy az első válaszoló írja, próbálkozz, és tapasztald meg a saját bőrödön a test működését!

2018. szept. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt olvastam,hogy az alufólia sokkal jobb,mert az nem olvad meg,amikor qrvára ég a zsír...
2018. szept. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki. Majd írd meg nekünk, hogy bevált e.
2018. szept. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hatásosabb a hulahopp karikás edzés.
2018. szept. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha izzadsz, csak vizet veszteség, de azt sem az adott helyről.

A fólia csak annyiban segíti a fogyást, hogy melegebb van alatta. Így edzés közben a felszabadult energia nem forog vissza azért, hogy a testhőmérsékletedet felemelje. De ez ennyi. És nem helyileg, és a mértéke is elhanyagolható.

A helyi edzés segít. De helyi zsírégetés nincs. Csak ott jobban izmosodsz. És a test formáját az izomzat határozza meg. És az ott lévő zsír is jobban eloszlik, így nem lesz annyira plöttyedt, mint kevesebb izommal

2018. szept. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Állítólag X dolog nem létezik, de ha Y-t csinálod, akkor X dolog fog történni."

Logikus, nem?

2018. szept. 22. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha betekered magad fóliával akkor megfojtod a zsírsejteket. Az anyagcseréd a halott sejteket kidobja a szervezetből, ergó fogysz. Kicsit drasztikus megoldás, de ha a fejedre tekersz vastagon fóliát és kibírod 5 percig a zsírsejtek mind meghalnak. Tuti fogyás.
2018. okt. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!