Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek ez jó edzés módszer?

Szerintetek ez jó edzés módszer?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom, hogy en talaltam ki, mert lehet valaki edz igy vagy nem tudom de en meg nem lattam.. lenyege az, hogy mindegy mit edzunk mivel/melyik gyakorlattal, lenyege annyi, hogy pl. 10 ismetlesnel-> 1,2 ismetlest gyorsan vegezni, 3. Ismetlest lassu negativval.. utana megint a 4,5 ismetles gyors.. 6.ismetles megint lassu negativ... tehat 2 gyors es 1 lassu negativ ismetles van mindig... nagyon nehez volt igy edzeni, szerintem jo.. szerintetek van ertelme? Remelem azert lehet erteni :))) koszi aki valaszol

2018. máj. 27. 02:04
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja azt kihagytam, hogy azert viszek bele lassu negativat is 40%ban, mert azt a modszert is nagyon sokan partoljak hogy hasznos es jo.. ezert vegyitettem a 2 egyutt :D
2018. máj. 27. 02:05
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, letezik ilyen trukk es mukodik is. De ugy szoktak, hogy minden 3.nal lassu a poz es a neg szakasz is. Meg Voros Zolitol lattam a red rockban.
2018. máj. 27. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na azt nem is lattam, pedig neztem az egesz evadot :/ koszi szepen!!
2018. máj. 28. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!