Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha egy pasinak egy csaj azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasinak egy csaj azt mondja hogy tablettát szed nem kétellkedik benne?

Figyelt kérdés
Régóta chetelek egy sráccal, megbeszéltük hogy szexelünk és mondtam neki hogy szedek gyógyszert. Ennyi elég volt neki hogy ne akarjon gumival védekezni? Nem is ismerjük egymást ennyire megbízik bennem? Mire vall az hogy eszébe se jut h gumit kéne használni?
2020. márc. 25. 00:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%

Ha a nonek nincs esze, a pasiknak dugas utan van. Akkor megkerdezik, hogy ugye szedsz gyogyszert.

Neked legyen.

2020. márc. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Nekem ugyan mondhatják, elhiszem neki, de amíg nem bízom benne addig le nem veszem az óvszert. Nem szeretnék semmit "begyűjteni", majd ha megvan a bizalom akkor elhagyom az óvszert.
2020. márc. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Én ilyen téren rettentő bizalmatlan vagyok, főleg ha nem is látom, hogy rendesen szedi. Viszont meg is van rá az okom, mert az exem a megeggyezésünk ellenére abbahagyta, és én csak akkor szembesültem vele mikor hazaérve egy pozitív terhességi teszt fogadott.
2020. márc. 25. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

A nulla IQ-van rendelkező pasiknak ennyi elég. Aztán jönnek sírni, mikor kiderül, hogy csak sikerült teherbe rakni a csajt.

De nyilván te sem vagy épeszű, ha hagyod gumi nélkül, meg ha valóban szeded is a tabit. A betegségek ellen ugyanis nem véd.

2020. márc. 25. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem vagyok nulla IQ-s pasi, ahogy 3-as írja, de egy barátnőm tudatosan így vert át heteken keresztül és lett terhes tőlem.


Amikor később kérdeztem, h mégis, miért, és miért így meg hogy gondolta, mindig az volt a válasz, hogy "nem tudom".

2020. márc. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
Igen elég sokszor mondtam szórkozóhelyi alkalminál hogy tabizok és úgy egyből benne vannak gumi nélkül beleélvezéssel. Persze van egy két kivétel.
2020. márc. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Ugye tudod hogy nem csak a nem kivant terhesseg ellen kell ovszer? Foleg ha uj a partner
2020. márc. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Nagyon nem vagyok nulla IQ-s pasi, ahogy 3-as írja, de egy barátnőm tudatosan így vert át heteken keresztül és lett terhes tőlem."

Hát baromi szar emberismerő lehetsz. Komolyan nem hiszem el, hogy egy normális kapcsolatban nem lehet ilyen fontos dolgokat megbeszélni. És persze, biztos tökéletes barátnő volt és csodás volt minden, eszedbe sem jutott, hogy átverhet... Hát persze.

2020. márc. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az a pali már minden áron csak dugni akar ennyi, nem ismerem a partnerem addig gumi az alap. Hiába szedsz bármit.
2020. márc. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

8-as!

Annyira birom, hogy van aki azt hiszi magáról, hogy átverhetetlen. Honnan veszed azt, hogy te nem juthatsz ugyenerre a sorsra egyszer? Már amennyiben pasi vagy. 😉

3-as vagyok, elmesélem tömören a storit. Több éve együtt laktunk mikor beütött a gazdasági vállság, tehát 2009-et írtunk. Év elején, februárban ő elvesztette a munkahelyét, viszont elkezdett egy dajkaképző tanfolyamot, ami után lett is volna fixen munkahelye következő év elején, amikor anyukája oviában több dajka is megy nyugdijba. Meg volt beszélve, hogy amikor ott véglegesítik, vagyis a próbaidő után próbálkozunk a gyerekkel, hiszen akkor fixen vissza is veszik ha lejár a GYES, meg mégiscsak álami cég. Ennek ellenére szeptemberben meg ott fogadott a pozitív teszt, és kiderült, hogy február óta, tehát már mikor elküldték azóta nem szedi a fogamzásgátlót. Ráadásul tudta jól, hogy az ilyent mennyire megvetem, mert az egyik kollégámat is átverte így a nője. Válasz meg, hogy miért tette, ugyanaz volt mint az 5-ös hozzászólónak, hogy "nem tudom".

Szóval meg volt beszélve, ráadásul elég komoly helyzet volt, akkor az az állás meg kihalásos alapon ment, és mégis megtette, mert tisztelet a kivételnek, de sok nő azt gondolja, hogy joga van megtenni, aztán utána itt sirnak mert elhagyta őket a pasi. Megjegyzem én nem tettem akkor.

Lehet támadni, hogy húztam volna gumit, mert megkaptam ezt is, mikor feldobtam itt egy ezzel kapcsolatos kérdést. De mikor egy kapcsolatban megegyeztek a felek a védekezés formályában akkor miért kellett volna?

Az említett kérdésem itt, egészen a 15-ös hozzászólásig még én voltam a hibás 🤨

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..

2020. márc. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!