Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha egy pasinak egy csaj azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasinak egy csaj azt mondja hogy tablettát szed nem kétellkedik benne?

Figyelt kérdés
Régóta chetelek egy sráccal, megbeszéltük hogy szexelünk és mondtam neki hogy szedek gyógyszert. Ennyi elég volt neki hogy ne akarjon gumival védekezni? Nem is ismerjük egymást ennyire megbízik bennem? Mire vall az hogy eszébe se jut h gumit kéne használni?
2020. márc. 25. 00:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem ismer a csaj simàn beleêlveztem régen mert úgysem sem tudja ki vagyok.

De alapvetôen nem hiszek senkinek elkötettem magam. Így mindegy xd

30f

2020. márc. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Épp eszű ember nem keveredik alkalmi kapcsolatokba óvszer nélkül, és nem első sorban a nem kívánt terhesség miatt. Neked miért merül föl, hogy elég a tabletta?
2020. márc. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Általában nem. És tudod miért? Mert a köztudatban az él még mindig, amit néhányan mondtak az elején, hogy "a lány dolga, hogy vigyázzon". Ez is a nőkkel szembeni egyenlőtlenségnek az egyik megnyilvánulása, ami még nem kopott ki.


Nem magát ejti teherbe - az egyszerűség kedvéért a betegségeket most hagyjuk - , de ő a hibás, mert ő az, aki nem tud a következményektől olyan könnyen megszabadulni, mint a pasi. A pasi lelép, és letagadja, hogy bármi lett volna, hogy ő csinálta a gyereket, még beállíthatja magát áldozatnak, hogy csak egy r.banc a leányzó, és keres egy palimadarat. A csaj meg nem teheti meg ezt, mert 9 hónapon keresztül egyre láthatóbb formát vesz a következmény, aztán kihat az egész további életére. Természetesnek veszik, hogy ez a forgatókönyv, hogy a véletleneknél az "apa" kereket old, az anya meg megszívja, normális lány pedig ezt nem akarja magának, tehát fokozottan ügyel erre. Felelősségteljes két ember helyett is.


Amikor meg nem ez történik, akkor jönnek a nagy rácsodálkozások, hogy "de, hát hogyan, meg miért, ez nem lehet, hiszen a nő dolga, hogy a véletlen terhességtől rettegjen, a férfié meg csak, hogy jól érezze magát, nyomás nélkül".

Hozzáfűzöm, hogy aki a párjával megegyezik, hogy nem akarnak gyereket, aztán a nő kihasználja azt a bizalmat, ami ekkora már jogosan áll fent, és leáll a tablettával titokban, hogy ráerőszakolja az akaratát a férfira vagy a gyerekkel magához láncolja, az nyilván nem ez a kategória. Az egy alja dolog.

2020. ápr. 10. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!