Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kizáró ok a pasiknál ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizáró ok a pasiknál ha kapcsolatban/házasságban csak óvszerrel vagyok hajlandó védekezni és nem akarok sosem fogamzásgátlót szedni?

Figyelt kérdés
Nektek mi a tapasztalatotok? Nekem ismerősi körben sokaknak tette tönkre az egészségét a tabletta, én nem szeretnék úgy járni. Viszont azt is mondták, hogy a pasiknak ez nagyon nem fog bejönni hosszabb távon...

2020. máj. 30. 15:19
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk is alap a gumi. Tabletta nincs.
2020. máj. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
38%
#1 vagyok. Látom a frusztrált pasik 99,9% lepontozott...
2020. máj. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

Páran írtátok a nem bízást. Nem a nem bízásról lenne szó, hanem nem akarom a szervezetemet tönkretenni hormonális gyógyszerrel.

Igen tudom, hogy létezik más védekezési módszer is, de ami hormonmentes és biztos az egyedül az óvszer. A majd kihúzom ha jön, na abban végképp nem bízom, ez nem védekezési mód.

2020. máj. 30. 17:02
 14/34 anonim ***** válasza:
80%

Soha nem értettem mi ez a nagy gumi ellenesség a fasziknál? Szexeltem már gumival meg nélküle is, nagyon minimális a különbség.

Az meg nem a gumi hibája, hogy a faszik nem tudják használni és akkor rögtön sz_r.

2020. máj. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
18%

Én (is) írtam a bizalmat. Pont erre gondoltam, a "kihuzom-ha-jön". (Nekem 24 év valatt, amióta szexelek senki sem maradt terhes ilyen módszerrel.)

Ha ennyire nem bízol a pasikban, akkor ne csodálkozz, ha nagy részüknek szarul fog esni.

2020. máj. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
95%

Utolsó, lehet neked szerencséd volt, de az én ismeretségi körömbe rögtön 2 lány is "kihúzom ha jön" pasitól vár gyereket éppen :)

Az óvszer nem egy nagy cucc, ha a pasinak szarul esik, akkor meg magát minősíti. Hol van az leírva, hogy a csajnak kell védekezni és tenni bármit is? Sose akadtam ki ha óvszerben kellett szexelnem.

2020. máj. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
16%
Valahol elgondolkodtató... Kapcsolat elején még ok. De hosszabb kapcsolatnál, pláne házasságban elképzelhetetlen. Mondjuk fél évig, 1 évig gumi. De utána ha annyira nem bízik bennem, hogy kiveszem a csúcs előtt és nem akarok rosszat annak akit szeretek, akkor hagyjuk. A bizalom fontos, ez meg bizalmatlanságot sugároz...
2020. máj. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
51%

17es vagyok...

Azt kifelejtettem, hogy van más, hormonmentes megoldás is a védekezéshez. Pl pesszárium, egyes spirálok, stb...

2020. máj. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
88%
Ennyi nyomorékot, mint itt. Mindkét oldalról. Nem a másikat kell szidni, hanem találni olyan partnert, akivel megfeleltek egymásnak. Minden csak közös megbeszélés kérdése. Abból se lesz semmi, ha a nők szidják a gumi nélkül szexelni nem akaró férfiakat, meg abbó se, ha a férfiak szidják a gumit erőltető nőket. Nem fogod megváltoztatni a másik véleményét azzal ha alázod, szidod őt és rossz érzéseket próbálsz benne kelteni a véleményével kapcsolatban. Még egyszer, mondom ezt mindkét oldalnak.
2020. máj. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
89%

hmm.. itt az a baj h a pasik nem akarnak a védekezés során felelősséget vállalni

amit eddig felsoroltatok az mind a nő védekezése a férfi ebben hol van?


sőt mondok még valamit ha egy pár pl a vasektomia mellet dönt akkor 99% a nő megy el és nem a férfi, pedig ami nekik 20 perc ambuláns műtét az a nőnek egy komplett hasi műtét több kockázattal és szövődménnyel is!


szóval elég gáz h a pasik nagy része elutasító a gumival szemben pedig az egy olyan módszer ami öket is védi! nem lesz terhes a csaj, nem kap el semmit, spontán szex esetén is alkalmazható (a pesszárium pl nem)


a spirál sok esetben hormonos azt nem mindenki szedheti, ha nem az akkor is egy olyan eszköz ami folyamatos gyulladásosban tartja a méhet és ez által nem ágyazódik be a petesejt - de méhen kívül simán lehet még terhes a csaj de nem egy esetben a terhesség megmarad a spirál ellenére is !


szóval pasik nem ártana a védekezésben aktívan kivenni a részetek, elfogadni ha a nő nem szeretne semmilyen hormonális szert vagy méhen belüli eszközt.

2020. máj. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!