Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kizáró ok a pasiknál ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizáró ok a pasiknál ha kapcsolatban/házasságban csak óvszerrel vagyok hajlandó védekezni és nem akarok sosem fogamzásgátlót szedni?

Figyelt kérdés
Nektek mi a tapasztalatotok? Nekem ismerősi körben sokaknak tette tönkre az egészségét a tabletta, én nem szeretnék úgy járni. Viszont azt is mondták, hogy a pasiknak ez nagyon nem fog bejönni hosszabb távon...

2020. máj. 30. 15:19
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
8%
30 - biztos, hogy nem ezert nincs. Ez mar inkabb martirkodas...
2020. jún. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondtam pasinak semmi hormon, mert anno tönkrevágta szervezemet. Kerestünk más megoldást, egy időben pharmatex vagy gumi, 1 éve meg felrakattam hormonmentes spirált.
2020. jún. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
10%
Nemhogy a férjemnél, de még nálam is kizáró tényező a gumi. Olvasni sem kesztyűben szoktam. Igenis rontja az élményt. Főleg egy férfi számára.
2020. jún. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
8%
Omg mennyi frusztracio, orom latni ahogy egy egy hatarozottabb ferfi ellenvelemenyre azonnal lecsap a noi gyakorikommando es mennek a lepontozasok meg az en testem felett en rendelkezek stb dumak :D ez rendben is van, de miert kell ennyire a magas lorol kommunikalni ezt? Az en paromnak mellrakja volt a 20as evei kozepen , termeszetesen nem szedhet fogamzasgatlot, en viszont nem vagyok hajlando gumival szexelni mert egyszeruen nem erzem hogy nobe lennek. Ertem hogy nektek majdnem ugyanolyan, mert ugyanugy erzitek a cerkat, de nekem olyan mintha egy nejlonzacskoba tennem... Nem is erzem hogy punciba vagyok..ezt ertsetek mar meg plz. Csak azt akarom ebbol kihozni hogy se tabi se gumi, de lett megoldas ami mindkettonknek jo. Azoknak viszont akik a gumi vagy szevasz szoveget nyomjak szeretnem jelezni hogy lehet eleted parjat bukod epp be mert nem vagy hajlando tagitani a beszukult gondolkodasodon es megbeszelni ezeket a dolgokat. . Aztan majd 45- 50evesen megy a siras egy pohar bor meg a macskad tarsasagaban hogy en senkinek se kellek/kellettem..
2020. dec. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!