Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kizáró ok a pasiknál ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizáró ok a pasiknál ha kapcsolatban/házasságban csak óvszerrel vagyok hajlandó védekezni és nem akarok sosem fogamzásgátlót szedni?

Figyelt kérdés
Nektek mi a tapasztalatotok? Nekem ismerősi körben sokaknak tette tönkre az egészségét a tabletta, én nem szeretnék úgy járni. Viszont azt is mondták, hogy a pasiknak ez nagyon nem fog bejönni hosszabb távon...

2020. máj. 30. 15:19
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
23%
Gumiban a prostikkal szokás szexelni. Egy komoly kapcsolatban teljesen irreleváns elvárás a gumi. ég és föld a kettő, aki itt azt írja hogy jó neki gumiban is az még nem volt nővel. Egyébként meg csak a gumi meg a gyógyszer van? Kicsit úgy állítjátok be mint ha nem lenne ezen kívül még 100 módszer a fogamzás gátlásra. A tabblettát én sem támogatom, szét b@ssza csak a nők szervezetét.
2020. máj. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
10%
Ja az még lemaradt, hogy ha egyik megoldás sem tetszik, akkor marad a klasszikus másik lukban (anál) való szex, de egy idő után nem hinném hogy az egészséges :D
2020. máj. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
26%
En tizenevig szedtem foggatlot, es megertem hogy nem akarod mert en ez alatt az ido alatt kb rengeteget kiprobaltam. Viszont en nokent utalom a gumit, borzaszto erzes mikor valami muanyag csuszkal bennem, es akarmennyi sikositot raknak ra anelkul sokkal nedvesebb voltam mindig. Na meg azok a bordazottak voltak a halalom, allitolag hu de jo erzes de inkabb csak reszelte a huvelyfalam. Csak azert irtam le, mert ez is egy ellenvelemeny egy notol:) 3 evig hasznaltam a nuvaringet, az helyileg hat nem megy at a szervezeteden. Egy gumigyuru ami 3 hetig benned van, de nem erezni egyaltalan. En szemely szerint megertem azokat a ferfiakat akik ellenzik, de csak mert szerintem se tul intim egy zacskoban csinalni, na meg nekem se jo erzes :) amelyik pasi ezt elfogadja az jofej, de tenyleg!
2020. máj. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ki lehet bírni a gumit komoly kapcsolatban is. Gumi nélkül meg mehet az orál + aki szereti az anál is. 30F
2020. máj. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
91%

#21.-es "aki itt azt írja hogy jó neki gumiban is az még nem volt nővel."

Képzeld voltam nővel és semmi gondom a gumival, minimális a különbség számomra. Az, hogy másoknak sz_r az főként abból van, hogy nem képesek használni/normális méretet venni.

Egyébként meg egy kapcsolatban meg lehet beszélni normálisan ezt.

2020. máj. 31. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
8%
a szex egyik izgalmas es fontos resze,hogy beleelvezz a lányba..szexi amikor csupa nedves töle..enelkul olyan mint ha prositval dugnal ahol semmit nem lehet
2020. máj. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
90%
Ne haragudjatok mar, de a nőnek kötelessége fogamzásgátlóval tonkretenni a szervezetet azert mert nektek nem kényelmes a gumi? 😃
2020. máj. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
8%
27. Mint no mondom, hogy az EN testem, akkor vagyok nyugodt ha EN vedem magam. Nem talaltak meg ki olyan fogamzasgatlast ferfiaknak ami megoldhato lenne. Ha feltalalnak a tablettat pasiknak, akkor is tesztelni kene evtizedekig mert a spermakra nagyon vigyazni kell. Szerintem egy no csak fogadja el ha a ferfi nem szeretne hosszutavon gumiban szeretkezni, mert nem jo erzes neki. Nem csak tabletta letezik. Ez van, szar ugy. De a szex rovasara ez nem mehet, akkor engedjek el egymast a felek. Ha ez olyan oriasi kompromisszum egy no reszerol (bar mint irtam tizenevig szedtem/helyeztem fel es most terhes vagyok) akkor keressen mast. Ahogy latom vannak ilyen ferfiak akik bevallaljak es ez tok jo. De ne irjuk mar hogy kotelessege, neked se kotelesseged szedni akkor neki se legyen kotelesse felhuzni. Ezt az egyik fel bevallalja es kesz, ennyi. Ez ennel sokkal osszetettebb kerdes mint hogy kinek mi a kotelessege.
2020. máj. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem meg a pasinak is el kell fogadnia, hogy a no nem szeretne magát ilyen vackokkal mergezni. Hidd el ha lenne férfiaknak ilyen a 90%-uk nem venné be, hagyjuk mar ezt 😃

Ha neked ugy jo mergezd magad nyugodtan, de nekem nem kötelességem, amelyik férfinak ez meg nem tetszik akkor peklapat szerbusz.

2020. máj. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
87%

Lassan 5 éve nincs azért kapcsolatom, mert én is ettől félek, hogy a pasi rám akarja majd erőltetni a gyógyszert vagy a többi hormonális dolgot.

Annyi sok fájdalmas/kellemetlen mellékhatással járnak ezek, hogy az hihetetlen.

Rengeteg nő hormonháztartását tették már tönkre.

Legelszomorítóbb az egészben, hogy a pasiknak még a barátnőjük/feleségük egészségénél is előrébb való a guminélküli szex.

2020. máj. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!