Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Dugeszoltam a kutyámmal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dugeszoltam a kutyámmal, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Egyik este bejött a kutyám és meglátta szőrös puncimat,és elkezdte az orrával bökdösni...Hallottam már állatszexről ezért gondolom biztos dugcsizni akar.Nem volt itthon senki ezért lementem kutyapózba ő pedig hátulról dugeszolt.de belémélvezett és nemtudtam rá óvszert adni.LEHETEK TERHES?nagyon félek hogy a szüleim megne tudják.


16/L


2010. aug. 26. 01:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

,,nemtudtam rá óvszert adni"


mert más szerinted tud?

am szentem fake

2010. aug. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
hát ez rohadtul nem volt vicces :D sőt, szánalmas :D nyomi...
2010. aug. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze lehetséges.....tudod, te is úgy fogantál meg, h anyádat megb*szta egy kutya...gyökér
2010. aug. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

fogadok hogy te egy 12-14 éves srác vagy aki most nagyon büszke magára mert egy szardarabot adott a világnak amit rágcsálhat.

nézd már meg egy ipari ventillátor másik felét is légyszíves!

2010. aug. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
mekkora fake xD hát remélem majd születnek kis mutáns gyerekeitek
2010. aug. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
Uristen ez komoly te nem normális vagy inkáb dugj valamit a puncidba mint sem egy kutyával kitugy mit baszot az elöt xD
2010. aug. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:

A kutyád semébe tudsz nézni ezek után?? undoritó vagy ennyire nem lehedsz szex éhes. bele gondoltál milyen gyereketek lesz ugatni fog lefetyelni a levest.a szüleid ugyis meg tudják hogy meg baszot a kutya ha jön a mutáns gyerek gondold el nem felsirni fog hanem fel ugatni.

És nem mondhatod anyádnak hogy a kutya meg eröszakólt:D

2010. aug. 26. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
nemá egyik ismerősöm is igy lett terhes,ráadásul a kutya magzat olyan hogy nem lehet elhajtani se tabival se abortusszal se semmivel,9 hónap múlva kinyomsz 4-5 full szőrös mutáns medvedisznóember kölyköket :S
2010. aug. 26. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Hát ez durwa xD
2010. aug. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
jó sok időd lehet, hogy ilyen hülyeségeket találsz ki
2010. aug. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!