Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap hajnal egykor együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eszti 30 kérdése:

Tegnap hajnal egykor együtt voltunk a párommal és hát túl későn vette ki, és el ment bennem, viszont ma be vettem az esemény utáni tablettát az escapellet Mennyi az esélye annak hogy használ? Tapasztalatokról a válaszokat várom

Figyelt kérdés

2021. jún. 22. 18:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Majd azért beszélgess el a barátoddal, hogy ez így nem oké.
2021. jún. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Már el magyaráztam neki

És közöltem vele hogy nem érdekel a kifogás, mert nem akarom el játszi újra ezt

2021. jún. 23. 22:31
 13/17 anonim ***** válasza:
És erre mit szólt? Mostantól hajlandó gumit húzni?
2021. jún. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Igen


Mindent meg tesz hogy ne legyen újra ez a helyzet



Bár ugye addig meg még megy az idegeskedés, amíg nem lesz valami jele annak hogy hatot a gyógyszer....

2021. jún. 23. 22:51
 15/17 anonim ***** válasza:

Ha a barátod őszintén tisztel téged, akkor bocsánatot kell kérnie (remélem, már megtette). Egyébként az ilyen magyarázat, hogy "véletlenül, a pillanat hevében nem tudtam időben kirántani", a legtöbbször nem őszinte.

A megszakításos módszerrel feltétlenül álljatok le. Beszéljétek meg, hogyam folytatjátok: óvszer vagy valamilyen női fogamzásgátló (tabletta, spirál, hüvelygyűrű stb.). Olyan megoldást találjatok, ami mindkettőtöknek jó. A költségeket felezzétek.

2021. jún. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

A bocsánat keres már meg volt


Őszintén minden nap bocsánatot kér és hogy sajnálja hogy ilyen helyzetbe hozott engem



De nem tudok rá haragudni

Meg még mondtam neki hogy nem csak ő a hibás hanem ugyan úgy én is


De ő csak saját magát hibáztatja és vonja felelősségre

2021. jún. 23. 23:02
 17/17 anonim válasza:
Szia! Végül mi lett? Hatott a gyógyszer?
2023. ápr. 22. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!