Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szexhez akkor is kell gumi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexhez akkor is kell gumi, ha én magnak kézzel tudom szabályozni mikor megyek el?

Figyelt kérdés
Màrmint érzem ha jön, és ha előtte kiveszem úgy is kell gumi?

2022. ápr. 10. 09:30
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
hát oké...
2022. ápr. 10. 12:21
 12/32 anonim ***** válasza:
0%
kikapós módszerrel szexelek évek óta, gumit ritkán húzok, általában megbíznak bennem a csajok.
2022. ápr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
nem mersz gumit venni? mert veszek neked szívesen, ha csak ennyi a gond
2022. ápr. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
37%

Nyugi, én sok barátnőmmel és partneremmel dugtam úgy, hogy nem húztam gumit, és ő sem szedett gyógyszert. Konkrétan már a szüzességem is így veszítettem el.

Amúgy legyél óvatos azért. A punci sokkal másabb érzés, mint a kezed, tudom, hogy vannak olyanok, hogy a magas izgalmi állapot miatt elborul az agyuk, és nem húzod ki olyankor, ha nagyon jólesik. Nálam ilyen gond nincs, mert nekem jobba esik kézzel kiverni utána, mint a punciba elmenni, de először meg kell tapasztald, neked milyen érzés. És ami még nagyon veszélyes, ha szerencséd van, és a csaj nagyon élvezi a farkad, és mondjuk misszionáriusban 30 centire van az arcotok egymástól, és ott zilál és nyög alattad, az orgazmushoz már pár lökés kell neki csak... Na olyankor kap el az az érzés, hogy nem akarod kihúzni, hanem mégerősebben akarod basszni, és amiért ő nagyon élvezi, te is elspriccelsz. Nagyon erős önkontrollod kell legyen ilyenkor.

2022. ápr. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
0%

Kíváncsi lennék a lányos szülők arcára, mikor olvassák a kérdés kiírójának marhaságait.


Főleg, hogy az ilyen kis idiótákkal engedik a lányaikat, de ha egy magamfajta érett férfi akar közeledni a lányhoz, aki tud védekezni, azt elmarják.

2022. ápr. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Azta, amit leírtál 14-es ebbe így bele se gondoltam ennyire...

Mármint hogy így lehet tényleg nehezebb leállni mint ha magamnak csinálom itthon, oda fogok figyelni nagyon!

Köszönöm szépen!


a gumiról meg egyrészt nem is merek mert full ciki megvenni, másrészt meg nagyon drága, amit én kapok zsebpénzt abból nem nagyon jön ki

2022. ápr. 10. 13:00
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

"a gumiról meg egyrészt nem is merek mert full ciki megvenni, másrészt meg nagyon drága,"


Éretlen, ostoba, gyerekes pöts vagy. Csak jelzem, egy esetleges abortusz se lesz olcsóbb, és még "cikibb" lesz a szülők elé állni.

2022. ápr. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

De most amúgy nem értem miért kell belémállni, csak akkor fogjuk csinálni ha ő is akarja és benne van így, és oda fogok figyelni nagyon

nem akarok semmi bajt csinálni csak szeretnék lefeküdni egy lánnyal végre

2022. ápr. 10. 13:04
 19/32 anonim ***** válasza:
76%
Nekem kicsit trollgyanús ez az egész.
2022. ápr. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel semmi gond nincs, ne ferdíts. Azzal van a gond hogy ennyire éretlenül állsz a védekezéshez. Sajna a szex nem csak önfeledt mulatság, ésszel kell, ha nem akarsz gyereket csinálni. Az elején nagyon is jó az óvszer, erre a célra van kitalálva. Hosszútávú kapcsolatban aztán meg lehet egyezni egyéb védekezésről. De pl a fog.gátló tabletta felét is illik állnod ha 1x azt használna a partnered.
2022. ápr. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!