Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szexhez akkor is kell gumi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexhez akkor is kell gumi, ha én magnak kézzel tudom szabályozni mikor megyek el?

Figyelt kérdés
Màrmint érzem ha jön, és ha előtte kiveszem úgy is kell gumi?

2022. ápr. 10. 09:30
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
77%
#20 Alapvetően egyetértek, de ez az anyagiasság felesleges. A nőtől sem juta eszembe elkérni az óvszer árának a felét. Lehet meghívogatni egymást más helyzetekben, hogy a felek egálban legyenek.
2022. ápr. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de óvszert mindkét fél vásárolhat, fog.gátlót meg csak a nő vásárolhat és használ hosszútávon (bár már van férfi is ha jól tudom). Én nőként simán állnám a felét annak is. Egyébként az "illik" szó nem kötelezőt jelent...
2022. ápr. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút egyetértek a 20/22sel. A felezés korrekt. Nekem a párom pl teljes egészében állja a tablettám, mivel én szedem, neki is kényelmes. Szerinte ez a minimum hogy ő veszi.
2022. ápr. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegi barátom velem vesztette el a szüzességét, és az elején nem tudta kontrollálni az elélvezést, hiába volt gyakorlott a masztinál. Első 2 hónapban nem is volt behatolás, de ha kézzel vagy szájjal csináltam neki, akkor is néha vagy pillanatokon belül elment, vagy váratlanul és szólni sem bírt, amiből vicces szituk is adódtak (mindent összespriccelt pl. 😁). Mikor már hosszabb ideig bírta az órát, akkor feküdtünk le óvszerrel és fél évig kellett is. Most már megy a ki húzós módszer, de szerintem ne kockáztass! Nagyon más, amikor nem magadnak csinálod.
2022. ápr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

"csak akkor fogjuk csinálni ha ő is akarja és benne van így, és oda fogok figyelni nagyon"


Akkor már csak egyetlen remény van, hogy a csaj legalább használja az agyát, és ebbe nem megy bele. Az oké, hogy te csak le akarsz feküdni egy lánnyal végre, de ennek vannak íratlan szabályai, amennyiben nem családot akarsz egyben alapítani. Ilyen felelőtlenül hogy lehet belevágni a szexuális életbe? Rengeteget kell még tanulnod, és sajnos nem csak a saját bőröd viszed a vásárra.

2022. ápr. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
69%
KAMU!
2022. ápr. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
korod?
2022. ápr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Tehát mindketten szüzek vagytok és nem akarod felhúzni a gumit?

Oké, majd várjuk a következő kérdést, amikor az esemény utániról vagy az abortusztól kérdezel...


TESSÉK FELHÚZNI A GUMIT!

2022. ápr. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

"a gumiról meg egyrészt nem is merek mert full ciki megvenni"

Akkor NEM vagy még érett a szexkre! Érdekes, én 16 évesen is simán elmentem a drogériába és zokszó nélkül megvettem a gumit. És tudod mit?! Senki le se sz*rta.

Manapság meg ott vannak az automata kasszák. Leolvasod, kifizeted, senki oda se megy hozzád.


"másrészt meg nagyon drága"

Tudod, mi a drága? Egy gyerek felnevelése. Meg az abortusz. Bakker, még a Durex is kb 1000 forint 3 darab. Ha ennyi pénzed sincs, akkor neked tényleg nem szexelni kellene. Nem mellesleg van diákmunka, azzal tudsz pénzt keresni.

2022. ápr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

"csak akkor fogjuk csinálni ha ő is akarja és benne van így"

Ilyenkor szokott az lenni, hogy a naív szűz lány megengedi, mert fél, hogy egyébként otthagyod.


"és oda fogok figyelni nagyon"

Ebből szokott az lenni, hogy "bocsi" és aztán lehet pánikolni.


"szeretnék lefeküdni egy lánnyal végre"

Hány éves vagy, 15? Előbb meg kellene érni rá fejben is. Hiába hangoztatják az osztálytársaid, hogy hány nővel voltak, 90%-uk ugyanúgy szűz. Majd ha már megértél rá, 20 éves korod körül, majd akkor rársz szexelni.

Képzeld, én 24 évesen vesztettem el, de még akkor is paráztam, hogy teherbe ejtem a lányt, perdig spermicides gumit használtam és utána ellenőriztem, nem lyukas-e. Eszembe nem jutott volna védekezés nélkül...

2022. ápr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!