Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek a spirálról?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a spirálról?

Figyelt kérdés

A tabletta nem játszik, mivel a családban volt több myoma, vérrög, trombózis, agyvérzés. Nem is szeretném ezzelagam mérgezni, ráadásul PCOSem van.

Az óvszer megint nem jó nekem, mivel fájdalmas úgy az együttlét, pedig nem vagyok latex allergiás.


A választás így nekem a spirálra esett, viszont nincs semmi tapasztalatom vele. Szülni nem szeretnék. Így nincs sok esély, hogy orvos felhelyezi nekem? Magán rendelés által szeretném ezt megérdeklődni, hátha. A rákszűrésem is negatív, nemrég lett levéve.



Ősszel leszek 24 éves.



2023. ápr. 16. 18:45
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
0%

40


Az lehet, de te meg nem tudsz olvasni és/vagy szöveget értelmezni.


És inkább legyek bunkó, de mondjak hasznos dolgot, minthogy feleslegesen belekössek valakibe, aki jót mond.


Nnna. Részemről a vita befejezve.

2023. ápr. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 anonim ***** válasza:
0%
Szegény pasi 🤣
2023. ápr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 A kérdező kommentje:

41. Okés, nyilván ha lenne keresete ki is fizetné az egészet.. :D



42. Miért is? 🤔

2023. ápr. 18. 17:41
 44/69 A kérdező kommentje:
32. Nem kell féltékenynek lenni, hogy neked nem jön össze semmi ám! :)
2023. ápr. 18. 17:44
 45/69 A kérdező kommentje:

A rosszindulatú vagy veszekedő kommenteket nem fogok reagálni, DE:



- Mindketten tanulunk, neki nagyon sokba kerül a kollégium (internát) és euróval számolva is nagyobb költség mintha ingyen lakhatna kollégiumban mint mondjuk itt az országban lehet

- Mindketten dolgozunk, az óvszer kérdés meg 50-50%, egyébként is méret felettit kellett rendelni mert a boltban nincs ekkora méret

- Mindenben segít nekem, folyamatosan jön értem autóval, vesz nekem dolgokat és igyekszik a mi költségeinket ő fedezni, én megyek általában hozzájuk



Szóval aki szerint csak betenni tudja, az vagy nagyon buta, vagy csak baromira féltékeny és frusztrált ember.. 🤔

2023. ápr. 18. 17:46
 46/69 A kérdező kommentje:

Az kimaradt, hogy kérlek ne az én kérdésem alatt trollkodjatok. Ha ennyire nincs életeteket, szedhetek össze egy nőt és pont.

Nekem fontos a téma, fontos a kérdés is. Szeretnék a párommal annyit szexelni amennyit csak lehet és ez nem bűn. Az sem bűn, hogy szeretnénk védekezni de közben magamat nem akarom mérgezni.


Szép estét nektek!

2023. ápr. 19. 00:04
 47/69 anonim ***** válasza:
0%

No vagyok.. 27 eves. Hetero! Eszem agaban sincsen osszeszedni egy not fuj... Hetero vagyok.


Itt voltak olyan kommentek h Nyuszka,Nyuszika,Picike meg igy becezgettek egymast 😂😂


Nokent irom: sohaaa se tetetnek fel spiralt. #1 baromi sokan lesznek ugy terhesek

#2 valszeg szulnek 1x es amiatt se de utana se

#3 sokan ugy vereznek a havi mensikor h omlik..akarja a rosssebb


Tehat amivel a legjobban jarsz GUMI. Igy van zokniban kevesbe jo. De: nem szedsz hormont, nem omlik a ver havikor a spiraltol es a spiral mellett terhes lehetnel igy meg kisebb esellyel. Eees ha megis atkattanik valami es szulni akarsz konyebb.

2023. ápr. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim ***** válasza:
0%

"folyamatosan jön értem autóval, vesz nekem dolgokat és igyekszik a mi költségeinket ő fedezni, én megyek általában hozzájuk"


De képtelen 10 ezer forintot adni :D. Amúgy ha 1 hónapig spóroltok a koton árával meg is van a pénz.

2023. ápr. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 anonim ***** válasza:
0%

Illetvee: ott meg az h elkotteti magat a pasid. Ha ugyse akar gyereket! Kockazata kevesebb. Nem lesz hererakos sem. Es nove sem fog valtozni. Ne mindig te szivj.


Ezt senkire se szabad eroltetni. Ott a gumi.

Ha nem huzza fel,akkor meg b****a meg.

2023. ápr. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 anonim ***** válasza:
11%
Vagy te kotteted el magad ha fix h nem akarsz szulni vagy max lombikkal tudnal. Egy musort hallgattam errol drasztikus nem csinalnam de van aki megy. Magyarorszagon nem vegzik el mert nem multal 40 nincs 3 pulyád es nincs olyan betegseged. De Szlovakiaba elvegzik. Pl
2023. ápr. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!