Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek a spirálról?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a spirálról?

Figyelt kérdés

A tabletta nem játszik, mivel a családban volt több myoma, vérrög, trombózis, agyvérzés. Nem is szeretném ezzelagam mérgezni, ráadásul PCOSem van.

Az óvszer megint nem jó nekem, mivel fájdalmas úgy az együttlét, pedig nem vagyok latex allergiás.


A választás így nekem a spirálra esett, viszont nincs semmi tapasztalatom vele. Szülni nem szeretnék. Így nincs sok esély, hogy orvos felhelyezi nekem? Magán rendelés által szeretném ezt megérdeklődni, hátha. A rákszűrésem is negatív, nemrég lett levéve.



Ősszel leszek 24 éves.



2023. ápr. 16. 18:45
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
84%

"Nem lesz hererakos sem"


Attól hogy vazektómiát végeznek rajta még lehet hererák. Csak az ondó vezetéket szüntetik meg, a herét nem veszik ki :D.

2023. ápr. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ezek baromira nem a kérdésemre válaszolnak.


És nem, nem akarok gumit használni én sem, mert kellemetlen érzés! Nem értem miért nem lehet szöveget értelmezni..

2023. ápr. 19. 00:13
 53/69 anonim ***** válasza:
73%

"Nem értem miért nem lehet szöveget értelmezni.."


Te is elvitted más irányba a témát, hogy nincs rá pénzed. Akkor minek a kérdés, ha eldőlt hogy úgyse tudod kifizetni?


Mi a vélemenyem? Biztonságos, orvosok ajánlják. Jobb, mint a fogamzásgátló tabletta, mert kevésbé veszélyesebb.Viszont, ha se spirál, se tabletta akkor van még hormon mentes kúp is, amit együttlét előtt 10 perccel kell felhelyezni. Ez is biztonságos. A hátránya annyi, hogy spontán együttlét nem lehet.


De viszont minden védekezési módszertan teherbe lehet esni. Mindig ott van a 0,1, 0,05% esély arra, hogy bekövetkezik. Az viszont statisztikailag tény, hogy óvszer mellett van a legtöbb nem kívánt terhesség, tehát minden más biztonságosabb.

2023. ápr. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:
0%
Jobb is ha a kérdező védekezik. Nehogy tōbb ilyen legyen!!
2023. ápr. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:
0%
Remèlem én is, hogy sose csúszik be nekik!
2023. ápr. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 A kérdező kommentje:

60,61



Köszönöm, pontosan ezt gondolom az ilyen utolsó aljadék emberekről is, akik arc nélkül okoskodnak és próbálnak másba belerúgni. Látom, hogy a szülői nevelés sok helyen hiányos volt.. :/



59. Jelenleg nincs, de nem is baj, mivel először tájékozódni szeretnék és utána dönteni.

2023. ápr. 19. 00:23
 57/69 anonim ***** válasza:
0%
Lényeg hogy tényleg inkább vèletlenül se legyen terhes a kèrdező!
2023. ápr. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 A kérdező kommentje:

63. Lényeg, hogy te vagy Revella aki tiltott mert nem tudja elviselni azt, hogy igazam van.


Ha nem tudsz szöveget értelmezni, érdemes felkeresni az alsó tagozatos tanárnőt, vagy tanárt aki tanított téged. Hidd el, ezzel talán teszel egy lépést hogy te is találj egy párt. Azt ne felejtsd el, hogy sima kapcsolatod nem lehet, mert te is ezt sérelmezted hogy miért nem vész el engem.


De nem ismersz és nem tudod a mi történetünk, ami jobb is.


Szép estét kívánok neked és kellemes hétvégét! 🤗🤗

2023. ápr. 19. 00:52
 59/69 A kérdező kommentje:

53. Egyébként a rendelt XXL gumi azért havomta nem 10E, max 6.


De igazad van. Most nem állunk úgy anyagilag, de a téma tanulmányozása mindenképp az első, utána az anyagiak. :)

2023. ápr. 19. 01:03
 60/69 anonim ***** válasza:
62%
Orvost egyszerűbb kérdezned a téma utána járásához
2023. ápr. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!