Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Iszonyat hülye kérdés! A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyat hülye kérdés! A fogamzásgátló felíratása doktorral kortól függő?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok. Van egy barátom, fél éve vagyunk együtt és szexelünk. Védekezésként gumit használunk. Nem rég gondok adódtak és arra gondoltam gyógyszert szednék. Anyukám azt mondta gyereknőgyógyászhoz kell menni, megvizsgálnak és elvileg írnak gyógyszert. Ez tényleg így van v túl fiatalnak fognak tartani és nem írnak gyógyszert?

És a fogamzásgátló szedése esetén ha nem használunk gumit akkor 50%-nál több az esély h nem esek teherbe?

Elnézést a hülye kérdésért, kérem h normális válaszokat írjatok, nem azért jöttem ide h kiröhögtessem magam.

Előre is köszönöm


2010. nov. 17. 17:50
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

a 16 válaszból azt szűrtem le h még várjak vele. rendben de jövőre mindenképp szeretnék szedni

remélem senki nem lett megbántódva meg hasonlók, ahogy én sem, félreértések pedig mindig vannak :)

további szép estét

2010. nov. 17. 20:54
 22/22 anonim ***** válasza:
Az az nagy büdös igazság, hogy már 14 éveseknek is írnak gyógyszert. És miért? Mert az orvos ismeri a tinikori abortuszokról szóló meg a tinik szexuális felvilágosulatlanságáról statisztikákat, így tulajdonképpen 2 rossz közül választja a kisebbik rosszat azzal, hogy hormongyógyszert ad egy ilyen fiatal lány kezébe. tehát az orvos is tudja nagyon jól, hogy ilyen fiataloknak nem való tabletta de inkább ez mint az abortusz. Amíg ennek köszönhetően csökken az abortuszok száma, addig boldog-boldogtalannak írják a gyógyszert, ez így megy és logikus.
2010. nov. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!